Як прати дитячий комбінезон.

Ваш малюк прийшов з прогулянки. Він здорово провів час, повзаючи на колінах в пісочниці, пускаючи в калюжах кораблики і граючи в чехарду з сусідським песиком. А ви, оглядаючи комбінезон дитини, переконуєтесь, що прання неминуча. І задаєте собі резонне питання: "А чи можна його прати?". Температура, вид прання і миючі засоби будуть залежати від матеріалу і утеплювача, з якого виготовлено одяг.
Вам знадобиться
  • - щітка або губка;
  • - пральний порошок (спеціальний миючий засіб);
  • - пральна машина, тазик.
Інструкція
1
Уважно огляньте дитячий комбінезон . Пошукайте ярличок з умовними позначеннями. Його зазвичай розміщують в бічному внутрішньому шві виробу. На цій матер'яної стрічці повинні бути зазначені матеріали, з яких виготовлений комбінезон і значки з догляду за річчю. Якщо ви побачите перекреслений тазик з водою, то прати виріб не рекомендується і вам доведеться звертатися в хімчистку.
2
Якщо в умовних позначеннях є значок прання, то підготуйте комбінезон до цієї процедури. Уважно огляньте всі кишені, навіть найменші. Діти часто залишають в кишенях рукавички, камінчики та інші вуличні коштовності. Злегка вивернувши кишеню, м'якою сухою щіткою очистіть його від пилу, піску, ворсу. Акуратно вологою губкою зітріть з зовнішньої тканини сильні забруднення. Закрийте всі блискавки на комбінезон е. Відстебніть рукавиці, хутряну підстібка і прикраси, якщо вони на кнопках або липучках.
3
Дитячі комбінезон и, для яких ручне прання дозволена, сміливо можете прати в машинці на делікатному режимі. Замочування перед пранням виріб не вимагає. Вода повинна бути не гаряче 30 градусів. Не варто ризикувати і прати комбінезон при більш високих температурах, тому може злиняти або дати усадку підкладковий матеріал. Іноді на тканині після прання залишаються розводи від погано виполоскати порошку. Щоб цього не сталося, візьміть порошку менше звичайної норми. Не варто експериментувати і з кондиціонерами для білизни.
4
Якщо утеплювачем в комбінезон е є пух, покладіть в барабан машини 2-3 кульки для пін-понгу. Це запобіжить злипання пуху в один клубок. При віджимання виставите мінімальну кількість обертів. Якщо ваша модель машини не передбачає цю операцію, краще вичавіть комбінезон руками.
5
Розкладіть комбінезон для сушки на рівній поверхні на добре вбирає бавовняної тканини. Кілька разів струсіть і розправте виріб, щоб утеплювач рівномірно розподілився.
Зверніть увагу
Для комбінезонів, виконаних з мембранної тканини, використовуйте спеціальні миючі засоби.
Корисна порада
При пранні комбінезонів з великою кількістю пряжок, блискавок або декоративних елементів не використовуйте активні режими прання і віджимання.