Як справити річницю весілля.

Щороку сімейного життя накладає відбиток на взаємини двох людей. Часто трапляється так, що вчорашні закохані стають чужими. Чоловік весь свій час присвячує роботі, щоб сховатися від проблем, більше проводить часу з друзями. А жінка тоне в побутових турботах, стежить за дітьми і, на жаль, забуває про себе. Але є день, який здатний струснути сімейну пару, - річниця весілля, і саме це свято може повернути парі колишню ніжність і освіжити почуття.
Інструкція
1
Все більше пар в річницю весілля знову відвідують ЗАГСи, як би заново укладаючи шлюб. Але якщо вам хочеться виділитися, проведіть цей пам'ятний весільний день старовинний російський весільний обряд. Зараз дуже багато фольклорних колективів, які допоможуть вам в цьому, виконають красиві пісні, які допомагають передати атмосферу тих років. Цікаво та незабутньо. Та й старше покоління, яке ви, можливо, запросіть на річницю, буде приємно здивоване яка відбувається церемонією.
2
Якщо ви одружилися в грудні, в передноворічні дні, прекрасним символом сімейного щастя на довгі роки стануть ялинкові кульки, виготовлені своїми руками. Ви можете взяти вже готові кулі, прикрасити їх серцями або вашими іменами, нанести на кожну кульку слово, що характеризує щороку вашого спільного життя, визнання в любові один одному. Такі оригінальні кульки прослужать вам не один рік, а ви можете зробити цей спосіб сімейною традицією, додаючи щороку новий куля з новими словами чи побажаннями.
3
Влаштуйте танцювальну річницю. Заздалегідь візьміть у професійного хореографа кілька уроків танців, і на вечорі здивуєте гостей вашої «імпровізацією» під заздалегідь підібрану музику. Тільки не оголошуйте гостям, що ви зараз будете танцювати, нехай це буде схоже на якийсь міні-флеш-моб. І тоді здивування та захоплення гостей не буде меж.
4
Кожному році спільного життя відповідає свою назву: дерев'яне весілля, рубінова, паперова. Використовуйте це і в тематиці вечора. Наприклад, дерев'яне весілля влаштуйте в дерев'яному будиночку-кафе, і чарки-чарки теж нехай будуть дерев'яними. На рожеве весілля нехай запрошенням для гостей стане рожева річ в їх гардеробі, а на рубінову накрийте стіл червоною скатертиною і подайте червоне вино.
5
Якщо ж ви хочете провести цей день тільки вдвох, повечеряти разом у тихій домашній обстановці, і тут можна внести елемент розмаїтості. Наприклад, здивуєте свою половинку мексиканською кухнею, а фоном нехай звучить романтична музика з популярних серіалів. Або французький вечір, з галантними манерами, хорошим вином і переглядом класичного французького кіно. І тоді ви знову відчуєте тепло і ніжність один до дугу.