Як закрити шафи від дітей. закривання дверей від дітей.

З появою маленького чоловічка в будинку виникає небезпека для вмісту шаф. Що зберігаються в них документи, фотографії та інші папери можуть постраждати від надмірної цікавості малюка. А найголовніше, може постраждати і він сам. Відкриваючи і закриваючи ящики і дверці шаф, він ризикує прищемити пальчик, а наткнувшись на домашню аптечку, може спробувати на смак ліки. Цього можна уникнути, закривши шафи за допомогою підручних засобів або скориставшись спеціальними засобами дитячої безпеки.
Інструкція
1
При наявності замків на шафах і ящиках слід ключами. Згодом приберіть їх в недоступне для дитини місце. В якості замка складаний двері можна використовувати гачок, необхідний для фіксації стулок у певному положенні (складеному/розкладеному).
2
Закрити шафи і шафки з орними стулковими дверцятами можна за допомогою мотузки: вісімкоподібних рухами обмотайте сусідять ручки і туго зав'яжіть кінці мотузки. Такий варіант зручний тільки в тому випадку, якщо вміст шаф використовується рідко.
3
Придбайте в магазинах, що спеціалізуються на продажу дитячих товарів, спеціальні засоби для дитячої безпеки. Замки-блокатори - це і зручніше, і естетичніше, і не надто дорого. Вони дозволяють обмежити доступ в шафи дітям, тоді як батькам відкривати і закривати шафи не важко. До того ж такі види замикаючих пристроїв є для кожного типу дверцят (орних, розсувних, складних). Наприклад, для орних підійдуть розсувні U-образний і C-подібний замки-блокіратори, «м'який» замок і, звичайно ж, універсальний. Різниця між ними полягає в способах кріплення і використання. Зокрема, «м'який» замок блокує доступ до вмісту шафок за допомогою міцного пластикового шнура з фіксуючими насічками. А універсальний являє собою гнучкий пластиковий замикаючий ремінь на самоклеющейся основі. Його можна також використовувати як замок для розсувних, скляних, дзеркальних та інших дверей.
4
Для висувних ящиків існують спеціальні засувки. Вони розрізняються за способом кріплення і розміщення: внутрішні та опускаються засувки кріпляться за допомогою шурупів із зворотного боку ящиків, а бічні - з зовнішнього боку на липучках. Наприклад, засунувши ящик з бічної засувкою, відкрити його можна, натискаючи на дві кнопки і одночасно висуваючи ящик.
Зверніть увагу
Дорожчі моделі замків-блокіраторів можуть мати функцію тривожного сповіщення: у разі якщо з якихось причин замок-блокіратор виявився відкритий, пролунає специфічний beep-сигнал.
Корисна порада
Фірми-виробники спецаільних засобів дитячої безпеки: Canpol (Польща), «Світ дитинства» (Росія), Bebe Confort (Франція), Safety 1st (Нідерланди), Chicco (Італія), Poupy (Італія), Brevi ( Італія), Mothercare (Великобританія), Baby Dan (Данія), IKEA.