Як провести з дітьми зимові канікули.

Шкільні зимові канікули - це прекрасна можливість побути разом з дитиною, відволіктися від вічної робочої суєти і насолодитися святами. Тільки треба пам'ятати, що діти сприймають свята інакше, ніж ви. Сидіти годинами за столом, спостерігати за дорослими і вислуховувати вдесяте одну і ту ж історію - це така нудьга! Сплануйте зимові канікули з дітьми заздалегідь, і тоді не тільки ваша дитина, але й ви самі будете згадувати про ці дні із задоволенням і ніжністю.
Інструкція
1
Прикрасьте разом з дітьми будинок до свята і нарядите ялинку. Канікули починаються зазвичай 29 грудня, і якраз буде час на передсвяткові клопоти. Зробіть декілька іграшок з дитиною. Продумайте новорічне меню. Вислухайте побажання і думки самих маленьких членів сім'ї. Якщо дитина достатньо доросла, залучайте його до готування. З такими стравами, як шоколадна ковбаска або овочевий салат, впорається і молодший школяр.
2
Влаштуйте в новорічну ніч невелике уявлення. Можна зробити сценку з улюбленої казки. А можна влаштувати лялькову виставу. На те, щоб вивчити нескладні фокуси, знадобиться один-два дні, зате скільки захоплення буде в момент вистави!
3
Вирушайте на прогулянку щодня під час канікул. Сплануйте разом з дитиною маршрут. Сьогодні можна поїхати подивитися на льодові фігури, завтра вирушити в ліс шукати сліди звірів і спостерігати за білками. Післязавтра саме час поїхати кататися на гірки або відправитися на каток. Навіть проста прогулянка під доре будинку буде краще смутного сидіння перед телевізором.
4
Сходіть в театр або на концерт, відвідайте музей. Адже не так часто ви буваєте разом з дітьми в подібних закладах. Тільки подбайте про покупку квитків заздалегідь. Швидше за все, ви будете не єдиними охочими подивитися «Лебедине озеро» у новорічні канікули .
5
Проведіть тематичні дні вдома. Наприклад, сьогодні можна влаштувати день піратів. Подивіться художній фільм про піратів, почитайте і обговоріть кілька глав з книги про флібустьєрів. Зіграйте в пошуки піратського скарбу або влаштуйте конкурс на найкрасивіше назву піратського корабля. А на наступний день можна стати героями роману «Володар кілець». Хто буде ельфом, а хто гномом - вирішити не складно. Тільки захопившись грою, не забудьте приготувати вечерю за всіма правилами села хоббітів.