Як закріпити супутникову антену.

Супутникова антена є невід'ємним атрибутом сучасного телебачення. Вона забезпечує відмінну якість сигналу і масу різноманітних каналів. Лише деякі фірми при покупці антен забезпечують своїм клієнтам безкоштовну установку. В іншому, це черговий привід заробити грошей. Встановити супутникову антену можна і власними силами, якщо знати, як правильно це зробити.
Інструкція
1
Визначте на стіні місце кріплення. Воно повинно бути на твердому надійному ділянці стіни, щоб антена не зірвалася. При необхідності використовуйте висотне спорядження або драбину, щоб максимально зручно розташуватися в місці встановлення антени (саме через брак подібного спорядження людям і доводиться викликати спеціальну бригаду тех. Підтримки).
2
Вибийте перфоратором отвори для кронштейнів. Робіть отвори відповідно розміру кріпильних болтів. Так як для установки антен зазвичай використовують болти середнього розміру, то отвори повинні бути досить великі. В середину забийте анкери і закріпіть кронштейни.
3
Якщо ви вирішили встановити антену на балконі, виконайте в стіні отвори і вставте туди нарізані різьбленням прутки, які в свою чергу закріпіть гайками. У першу чергу встановіть антени з 3мя конвертерами. Всі антени зберіть і встановіть на кронштейни.
4
Прикріпіть конвертери, кабелю і мультифіди. Зробіть кріплення в горизонтальній площині так, щоб антена не мала можливості вільно рухатися. Одягніть мультифіди на штир центрального утримувача. Довгі прорезки розмістіть напроти малого держателя.
5
Затягніть їх так, щоб в наслідок їх неможливо було провернути. Ретельно перегляньте і затягніть всі кріплення на стіні або балконі, щоб забезпечити максимально щільне розташування конструкції.
6
Приробити до центрального конвертеру кабель за допомогою F-Коннектер. Інший його кінець прикрутите до ресивера, який в свою чергу підключіть до телевізора. Не робіть занадто довгі кабелі, щоб вони не заважали всієї конструкції. Отже, найважча частина залишилася позаду. Залишилося лише включити ресівер і телевізор і налаштувати супутникову антену згідно інструкції. Це, як правило, не займає багато часу.
Супутникова антена встановлюється в зоні видимості. Перед нею не повинно бути сторонніх будинків і дерев. Зазвичай її встановлюють на балконах, дахах. На даний момент часу супутникові антени користуються великим успіхом, так як надають можливість використання високочастотної інформації. Встановити супутникову антену не так то складно, просто потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Антена супутникова
Інструкція
1
На стіні визначаєте місце кріплення. Воно не повинно бути пухким, так як кріплення може просто не втриматися. Перфоратором робите отвори для кронштейнів. Вони повинні бути достатньо великими, так як для закріплення супутникової антени потрібні болти середнього розміру. Забиваєте в середину анкери. Закріплюєте кронштейни. Перевіряєте, щоб повністю вся конструкція була надійно закріплена на стіні.
2
Якщо супутникова антена встановлюється на балконі, в стіні роблять отвори і вставляють нарізані різьбленням прутки. Їх треба буде закріпити гайками. Першими починають встановлювати супутникові антени з трьома конвертерами. Всі антени збираються і одягаються на кронштейни. Це зробити не складно, так як сучасні конструкції дозволяють без особливих зусиль зробити все роботу.
3
Потім прикріплюються конвертери, мультифіди, кабелю. У горизонтальній і вертикальній площині робляться кріплення так, щоб антена не змогла вільно рухатися. Всі гвинти дозволять прикріпити антену в нерухомому положенні.
4
Мультіфіди одягаються на штир центрального утримувача. Довгі прорезки розміщують в протилежній стороні від малого держателя. У всі утримувачі треба вставити конвертери. Затягуються вони таким чином, щоб у подальшому їх не можна було провернути. Щоб вся конструкція щільно розташовувалася на балконі, або стіні, потрібно ретельно переглянути всі кріплення.
5
До центрального конвертеру прилаштовують кабель за допомогою F-коннектора. Інший кінець прикручують до ресивера, який підключений безпосередньо до телевізора. Контролюйте, щоб тонкі провідники не замикається. Не варто робити довгі кабелі, так як це буде заважати всієї конструкції кріплення.
6
Ресивер і телевізор включають. В меню ресивера є Установка. Там натискаєте Пошук каналів. У ході настроювання ресивера, може бути, доведеться повертати антену, тобто виставити потрібне положення. Налаштування відбувається за кілька хвилин. Канали будуть надаватися тільки ті, які доступні вашому регіону. Можна зберігати налаштування супутникової антени, щоб при збоях автоматично додати старі канали. В цілому можна сказати, що настройка і установка супутникової антени не займає багато часу.
Корисна порада
Найкраще антену встановлювати на дах будинку, або збоку.