Як запустити bat файлом програму. bat запуск програми з підпапки.

Bat-файл є виконуваним файлом в середовищі операційної системи Windows. З його допомогою можна реалізувати запуск додатків, документів, програм для економії часу користувачів комп'ютера.
Інструкція
1
Запустіть програму «Блокнот» для створення Bat-файлу. Далі введіть текст файлу. Він буде різним у залежності від того, що ви хочете їм запустити. Наприклад, створіть bat-файл для підключення до інтернету, якщо ваше підключення запрошувати логін і пароль.
2
Це можна зробити у випадку якщо сам доступ в інтернет вже налаштований і ярлик для під'єднання до інтернету існує. У файлі вам необхідно ввести наступний текст: Radial «Введіть назву підключення» «Введіть логін» «Введіть пароль». Наприклад, radial megafon-moskva sdk23SsdkP1 125523.
3
Збережіть отриманий файл. Для цього виконайте команду «Файл» - «Зберегти як», введіть будь-яке ім'я файлу, потім введіть розширення * .bat. Тепер ви можете додати ярлик для файлу в автозавантаження, щоб підключення до інтернету здійснювалося автоматично при запуску операційної системи.
4
Використовуйте команду start при створенні Bat-файлу для запуску додатків. Для цього введіть наступний текст у файлі: start «Введіть повний шлях до програми/файлу». Зверніть увагу, що довгі імена папок і файлів необхідно скорочувати за допомогою символу ~, наприклад, замість назви C:/Program Files введіть C:/Progra ~, за умови, що на диску немає більше папок, що починаються з цих символів.
5
Збережіть файл аналогічно кроку 3. Якщо ви збережете батник для запуску програми в папці з програмою, немає необхідності прописувати в ньому повний шлях до програми, достатньо вказати тільки виконуваний файл, наприклад, start «Winword.exe». Ярлик ж для даного файлу ви можете винести в будь-яке місце комп'ютера. Також ви можете використовувати батники для створення файлів, наприклад, щоб створити на диску С файл з ім'ям Program.txt, використовуйте наступну команду:echo Start file> C:/Program.txt.
Для того щоб переглянути відео, розміщене в мережі, зовсім не обов'язково завантажувати його на комп'ютер. Ви можете переглянути його в режимі онлайн. Для цього досить виконати ряд простих рекомендацій.
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно установка флеш-плеєра. Дана програма дозволить вам переглядати кліпи і відео в режимі онлайн, незалежно від ресурсу, на якому розміщений файл. Для цього перейдіть за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer/і натисніть на кнопку Download, розташовану по центру сторінки. Збережіть файл і запустіть його. Після запуску вікна установки буде потрібно закрити браузер. Здійсніть дану дію, після чого завершіть установку і знову запустіть браузер. Після цього ви зможете переглядати відео в режимі онлайн.
2
Для перегляду відео високої якості потрібно максимально збільшити швидкість завантаження. Найбільш дієвим способом для збільшення швидкості є зміна тарифного плану, згідно з яким ви здійснюєте вихід в мережу. Проведіть порівняльний аналіз пропозицій від постачальників послуги доступу до мережі у вашому місті, після чого виберіть той тарифний план, який є для вас найбільш підходящим.
3
У разі якщо попередній крок вам не підходить, мінімізуйте кількість програм, що використовують підключення до мережі на вашому комп'ютері. За допомогою цього кроку ви звільните канал доступу до мережі для завантаження відео при перегляді в режимі онлайн. Вимкніть менеджери завантажень, торенти, а також всі програми, скачують поновлення в даний момент часу. Закрийте програми, які містяться на панелі завдань, а також ті, які знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення, запустивши диспетчер задач і перейшовши на вкладку процесів. Там же ви зможете закрити додатки, скачують поновлення - їх ви зможете визначити по слову update в назві.
4
Якщо попередній крок вам не допоміг, і відео «пригальмовує», тобто не завантажується швидше, ніж ви його дивитеся, то ви можете дочекатися закінчення завантаження, а потім вже приступати до перегляду. Для цього натисніть на значок play, а потім на паузу. Запустіть відеофайл як тільки смуга завантаження буде такої ж довжини, як і смуга прокрутки.