Як замінити файли в img tool.

Для заміни текстур машин, коліс автомобілів, доріг, будинків і т.д. в серії ігор Grand Theft Auto використовується спеціальна програма, яка працює з архівами формату img. Встановити обновку за допомогою цієї утиліти можна буквально за кілька секунд.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ImgTool.
Інструкція
1
Серія ігор Grand Theft Auto славиться не тільки своїм унікальним сюжетом, а й абсолютно керованою графікою, тобто її зміною. Звичні всім міста змінюються за кілька хвилин, за умови використання спеціального програмного забезпечення. Все файли текстур ігрових міст зберігаються у великому архіві gta3.img.
2
Щоб відкрити цей архів, необхідно встановити програму ImgTool, скачати яку можна за наступним посиланням http://gta.com.ua/file_sa_download.phtml?id=144. Натисніть пункт «Завантажити», вкажіть каталог для збереження та натисніть клавішу Enter. Установка полягає в розпакуванню завантаженого архіву та копіюванні виконуваного файлу в будь-який каталог, наприклад, робочий стіл (для швидкого доступу).
3
Після запуску програми натисніть верхнє меню File і виберіть пункт Open. У вікні, знайдіть папку з програмою і відкрийте каталог Models. Усередині цієї папки є файл gta3.img, який необхідно відкрити. Тепер в головному вікні програми будуть відображатися файли текстур всієї гри.
4
Замінювані файли можуть бути тільки розширень dff або txd, інші файли програма просто не прийме. Перш за все вам необхідно знайти файли , які будуть замінені, наприклад, ak47.dff і bomb.dff. Для швидкого пошуку рекомендується натиснути верхнє меню Edit і вибрати пункт Find. Введіть назву файлу і натисніть клавішу Enter.
5
Видаліть шукані файли , т.к. ви будете проводити їх заміну. Тепер натисніть верхнє меню Commands і виберіть пункт Add. У вікні, виберіть файли і натисніть кнопку «Відкрити». Для виділення декількох файлів скористайтеся клавішами Shift або Ctrl.
6
Для завершення роботи з цією програмою вам знадобиться оновити архів, для цього натисніть верхнє меню Commands і виберіть пункт Rebuild Archive. Потім верхнє меню File і пункт Close.