Як підключити камеру зовнішнього спостереження.

У наш неспокійний час використання різних систем відеоспостереження стало невід'ємною частиною життя. Камерами спостереження користуються скрізь: на роботі, в магазинах, машинах і банкоматах. Встановити таку камеру не складе труднощів, а інформацію відправляти на комп'ютер, з якого потім буде зручно переглядати запис.
Інструкція
1
Встановіть камеру зовнішнього спостереження , відповідно до інструкції. Підключіть її за допомогою кабелю, що йде в комплекті. Однак існують відеокамери, які підключаються за допомогою мережевого кабелю і комутатора. Тому перед тим, як придбати камеру спостереження , запитаєте у консультанта, як і чим підключати вибраний пристрій.
2
Добре заховайте і ізолюйте дроти, що ведуть від камери до комп'ютера, щоб уникнути їх випадкового обриву або пошкодження від природних факторів (вітер, дощ, холод).
3
Підключіть камеру до комп'ютера. Для цього застроміть кабель в спеціальний роз'єм для підключень LAN. Операційна система автоматично визначить новий пристрій і зажадає драйвера для його установки. Скористайтеся диском з програмним забезпеченням, який також додається в комплекті.
4
Вставте диск в комп'ютер і встановіть всі компоненти. Після завершення установки на робочому столі з'явиться ярлик від відеокамери - клікніть по ньому двічі і запустіть програму. У сервісному розділі зробіть необхідні настройки.
5
Вкажіть папку, в яку будуть зберігатися всі записи з камери спостереження . На диску, який містить цю папку, повинно бути якомога більше вільного місця. Рекомендується навіть використовувати окремий віртуальний диск для цих цілей. У разі зараження комп'ютера вірусами або помилку системи диск можна буде зашифрувати.
6
Використовуйте ліцензоване програмне забезпечення, щоб запобігти ймовірність злому вашої системи відео спостереження через Інтернет. При правильному підключенні камери до комп'ютера, здійснюватиметься постійне спостереження за територією, що охороняється. Таким чином, ви зможете убезпечити свій будинок, роботу або автомобіль від небажаного проникнення сторонніх осіб.