Як почистити тарілки.

Посуд завжди є окрасою будь-якої кухні. Щоб зберегти її витонченої, красивою і блискучою, потрібно постійно за нею доглядати, а також правильно чистити. Особливо це стосується фарфорового посуду, в тому числі і тарілок.
Вам знадобиться
  • - невеликий тазик;
  • - розчин соди, солі або мила;
  • - м'яка ганчірочка або нейлонова щітка;
  • - посудомийна машина;
  • - засіб для миття посуду;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Помийте тарілки вручну в раковині або тазику. Для порцелянового посуду використовуйте гумовий тазик або застеліть раковину гумовим килимком. Це дозволить не розбити річ, якщо вона випадково вислизне з ваших рук.
2
Використовуйте для відмивання теплий мильний розчин. Для посуду з порцеляни візьміть м'яку ганчірочку або нейлонову щітку. Обережно, без зусиль почистіть посуд. Для очищення важкодоступних місць візьміть зубну щітку.
3
Щоб почистити тарілки , включаючи і порцелянові, приготуйте розчин солі. Візьміть 2 літри теплої води і 6 столових ложок звичайної повареної солі, потім промийте посуд в розчині і сполосніть проточною водою.
4
Щоб відмити посуд від жирних плям, змішайте 1 чайну ложку харчової соди і 1 чайну ложку теплої води. Нанесіть розчин на ганчірочку або щітку і акуратно почистіть посуд. Зверніть увагу: такий метод не підійде для видалення плям з посуду з порцеляни з позолотою.
5
Використовуйте для чищення фарфорових тарілок перекис водню. Розведіть дві столові ложки перекису в воді і опустіть в ємність посуд, витримайте не менше години. Даний метод досить ефективний, але вимагає певного часу. Після того як плями будуть видалені, покладіть посуд в прохолодну дистильовану воду на той же час, протягом якого її тримали в перекису водню.
6
Якщо не вийшло очистити посуд за допомогою підручних засобів, придбайте миючий засіб. Нанесіть краплю на губку для миття посуду або розведіть його у воді. Промийте тарілки на губки і ретельно сполосніть під струменем води. Якщо у вас є схильність до алергії, не використовуйте засоби з сильним запахом.
7
Найпростіше відмити тарілки в посудомийній машині. Завантажте посуд, при цьому великі тарілки поставте по краях, а маленькі в центрі, і встановіть програму. Якщо тарілки сильно забруднені, що не збільшуйте кількість миючого засобу, це лише погіршить якість води. Для порцелянових тарілок із золотим орнаментом вибирайте програму з низькою температурою і не залишайте посуд на ніч (велика вологість може пошкодити орнамент).
8
Після чистки просушіть тарілки та інший посуд на кухонному столі або на решітці. Постарайтеся не подряпати і не пошкодити її поверхню.