Як розрізати великий файл.

Щоб розділити великий файл, найкраще використовувати всім відому програму WinRar. Вона надзвичайно широко поширена, тому якщо ви розрізали файл і послали його декількома архівами по електронній пошті, то можете бути впевнені, що в одержувача не виникне проблем з їх з'єднанням в один файл.
Інструкція
1
Використовуйте програму WinRar, щоб розрізати великий файл будь-якого типу. Як приклад буде розглянуто поділ файл а формату avi. Розмір цього файл а становить 449 mb. Якщо ви його захочете розмістити на який-небудь файл ообменінніке, наприклад, на depositfiles, зручніше за все буде розділити файл на чотири-п'ять частин. Тобто таким чином, щоб одна частина не перевищувала 100 mb.
2
Клацніть по файл у правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Додати до архіву WinRar». З'явиться вікно, в якому вам потрібно буде вказати кілька параметрів. Введіть ім'я файл а. Потім зверніть увагу на пункт «Тип стиснення». Виберіть параметр «Без стиснення». Далі найважливіше - пункт «Розділити на томи розміром».
3
За допомогою цієї властивості ви зможете розділити файл великого розміру. В даному випадку вам потрібно розділити файл розміром 449 мегабайт на томи, що не перевищують 100 мегабайт. Вкажіть останню цифру в графі цього параметра. Врахуйте, що за замовчуванням в програмі встановлена одиниця вимірювання - не мегабайти, а кілобайти. Замініть її, інакше WinRar розділить ваш файл на десятки тисяч дрібних архівів.
4
Скористайтеся автоматичною розміткою частин архіву. Для цього вам потрібно вказати, на який носій в наслідок проводитиметься запис. Залежно від цього програма запропонує вам варіант розділення вихідного файл а. Підтвердіть всі дії. Натисніть кнопку Ок.
5
Дочекайтеся, поки програма розділить файл на потрібне число архівів. Це може зайняти деякий час. Зверніть увагу на імена архівів. В кінці кожного з них буде вказано номер по порядку.
6
Якщо захочете відновити розрізаний файл , запустіть програму WinRar завантажте в неї всі архіви і розпакуйте їх в яку-небудь папку. Файл буде відтворений автоматично. Ви також можете це зробити, виділивши всі архіви, клікнувши правою кнопкою миші, і вказавши директорію, в яку хочете їх розпакувати.