Як вилікувати вуха у кішки.

Вуха у кішок - достатньо вразливе місце. Часто власникам доводиться стикатися з тим, що їх улюбленець починає трясти головою і розчісувати вушні раковини. Іноді з'являються виділення і неприємний запах, а внутрішня сторона вух червоніє і опухає. Слід знати, що спроби самостійного лікування можуть привести до погіршення стану тварини.
Інструкція
1
Перед тим як почати лікування тварини, необхідно визначити причину, по якій у кішки захворіли вуха. Невірно підібрані препарати можуть погіршити ситуацію і привести до повної втрати слуху і навіть до порушень роботи головного мозку тварини. Встановити точний діагноз і призначити правильне лікування може тільки ветеринарний лікар.
2
Мабуть, найпоширенішою причиною захворювання вух кішок є зараження саркоптоідним клещем, що живуть в слуховому проході і живиться епідермісом. Отодекоз - вушна короста - супроводжується сильним свербінням і появою темно-коричневих виділень, які мають неприємний запах. Для того щоб полегшити стан тварини рекомендується закапати в вушні раковини по 2-3 краплі теплого оливкової або соняшникової олії. Придбайте у ветеринарній аптеці спеціальні препарати. Підійдуть краплі дект, Отібіовін, Аміт, Барс, ципами. Акуратно почистіть вуха тварини ватяними паличками, попередньо змочивши їх в перекису водню. Закапайте вушні краплі відповідно до інструкції.
3
Іншою поширеною хворобою, що вражає кішок, є отит - запалення внутрішнього, середнього або зовнішнього відділів слухового проходу. Запалення зовнішнього відділу пов'язано, зазвичай, з недолікованим отодекозом. Іншими причинами виникнення захворювання можуть бути холодна вода, сірчана пробка або чужорідний предмет, що потрапив у вухо жівотного.Воспаленія внутрішнього і середнього вуха пов'язані, як правило, зі стафілококових і стрептококовими інфекціями. Для лікування отиту призначають чистку слухового проходу фізіологічним розчином, спеціальні краплі, а при необхідності, курс антибіотиків або хірургічне лікування. Слід знати, що при отитах забороняється чистити вуха тварини ватяними паличками - це може привести до погіршення стану кішки .Для лікування отиту можна застосовувати спеціальні протизапальні краплі. Наприклад, Отоферонол, Анандін, Серко. Перед застосуванням необхідно уважно вивчити інструкцію.