Як лікувати кашель борсуковий жиром. борсуковий жир з медом Які хвороби лікує.

Барсучий жир містить насичені жирні кислоти, вітамін А, всю групу вітамінів В, що дозволяє його використовувати для лікування захворювань дихальних шляхів. За допомогою внутрішнього і зовнішнього застосування жиру можна вилікувати не тільки кашель , викликаний простудними захворюваннями, бронхітом, а й успішно використовувати його для лікування вогнищевих уражень легенів, викликаними туберкульозом.
Вам знадобиться
  • - борсуковий жир;
  • - мед;
  • - м'якоть алое;
  • - лимон;
  • - медичний спирт;
  • - молоко;
  • - гаряча вода.
Інструкція
1
Приймайте борсуковий жир, тільки набутий в аптечній мережі. Він пройшов необхідну обробку і перевірку, тому є абсолютно безпечним для використання. Не купуйте борсуковий жир на ринках, так як ніколи невідомо яким способом він приготований, до того ж його ніхто не перевіряв в лабораторних умовах.
2
Для внутрішнього застосування жиру додайте 2 чайних ложки в гаряче молоко. Жир допомагає швидко пом'якшити сухий кашель і вивести мокроту. Якщо вам неприємний смак жиру, додайте в молоко 2 чайні ложки меду. Такий спосіб застосування значно посилить дію. Не використовуйте мед, якщо ви маєте алергічні реакції на продукти бджільництва.
3
Давайте дітям борсуковий жир з 3 років. Дітям з одного року і дорослим при кашлі можна втирати жир в спину, груди і ступні. Для проведення процедури розтопіть жир на водяній бані і в теплому вигляді втирайте отриману емульсію в груди і спину дитині або дорослому.
4
Для посилення ефекту ви можете додати в жир мед. Такий спосіб застосування допомагає швидко впоратися навіть з самим сильним кашлем і застудою. Найкращий ефект досягається при зовнішньому і внутрішньому використанні барсучьего жиру.
5
Якщо ви не переносите молоко, то можливе вживання барсучьего жиру з гарячим чаєм або водою. Для цього з'їжте 2 чайних ложки жиру і запийте гарячим чаєм, чай ви можете зробити з цукром, медом або з варенням.
6
На основі барсучьего жиру ви можете приготувати лікувальний склад, який допоможе швидко вилікувати кашель , полегшить симптоми туберкульозу та емфіземи легенів. Для його приготування вам потрібно 100 г барсучьего жиру, 100г меду, 100г медичного спирту, 100г соку алое з м'якоттю і 100г перекрученого лимона з шкіркою. Всі інгредієнти перемішайте, поставте на добу в холодильник, приймайте по 1 десертній ложці 4 рази на день за 30 хвилин до їжі. При звичайній застуді курс лікування повинен становити 15 днів, при наполегливому кашлі, викликаним бронхітом продовжуйте прийом протягом 1 місяця. При туберкульозі та емфіземи легенів приймайте складу систематично з перервами в один тиждень.
7
Для зручності застосування борсуковий жир випускається у формі капсул. Уважно ознайомтеся з анотацією і застосовуйте препарат згідно інструкції. Загальних рекомендацій немає, так як вміст жиру в капсулах може бути різним.
8
При захворюваннях печінки перед застосуванням барсучьего жиру отримаєте рекомендацію лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qP50kG8qYks