Як зробити хрипкий голос. з чим асоціюється грубий голос.

Володимир Висоцький, Микола Караченцев, Григорій Лепс, Кай Метов ... Кажуть, що хрипкий голос робить чоловіків сексуальніше. У більшості з перерахованих вище хрипота в голосі - явище вроджене, яке говорить про патології голосових зв'язок. Але можливо зробити хрипкий і більш глибокий голос штучно.
Інструкція
1
Самий перевірений спосіб - це крик. Ідіть в ліс або в інше місце, де немає людей, і ви нікого не шокуєте. Кричіть досхочу хвилин 30. Це повинен бути крик з надривом, що переходить в вереск. Або сходіть на рок-концерт, покричіть там на підтримку улюбленого виконавця. Можна покричати на демонстрації, відстоюючи те, що серцю дорого. Результатом буде відмінна хрипота, яка пройде дня через два.
2
Попейте хододного молока (воно має бути крижане, прямо з холодильника). Бажано перед цим розігріти тіло фізичними вправами і неабияк спітніти. В таких випадках також допомагає відкритий навстіж балкон і вікно в сусідній кімнаті (протяг). Тільки майте на увазі, що таким чином ви набуваєте не тільки хрипкий голос, але весь букет, супутній застуді, - кашель, нежить, хворе горло.
3
Випийте на ніч трохи алкоголю, бажано міцного. Напевно ви помічали, що після рясних возляній до ранку ваш голос набуває хрипотою. Тільки будьте обережні - так і спитися недовго.
4
Спробуйте при розмові з жінкою робити свій голос більш вагомим, а думки більш конкретними (думати ви повинні про жінку в самому безпосередньому її природному значенні). Ваш голос стане глибше і притягательнее.
5
Зачекайте до 23-25 років, якщо ви ще не перетнули цей поріг. Зростання чоловічих голосових зв'язок закінчується саме в цьому віці, і ваш голос сам знайде потрібну степнь глибини і хрипотою.
Корисна порада
Будьте обережні при виконанні вище зазначених рад. Для початку подумайте - воно вам треба? Чоловіча чарівність ще ніхто не відміняв, а голос тут абсолютно ні при чому.