Як перейти в безпечний режим Windows.

В операційній системі Windows передбачено кілька варіантів завантаження. Якщо комп'ютер не може завантажитися в звичайному режимі, користувач може вибрати безпечний режим. При цьому передбачено три види безпечного режиму.
Інструкція
1
В безпечному режимі завантажуються тільки основні файли та драйвери (монітора, клавіатури, миші), стандартні системні служби, диски. Все мережеві підключення при цьому відсутні. У безпечному режимі з підтримкою мережі відбувається завантаження основних драйверів і файлів, а також мережевих підключень. Третій вид завантаження - це безпечний режим з підтримкою командного рядка. При даному режимі завантажуються основні файли та драйвери, але після входу в Windows замість графічного інтерфейсу виводиться командний рядок.
2
Запускати комп'ютер в безпечному режимі рекомендується при виникненні неполадок. Причиною даних неполадок найчастіше буває неправильна установка нового устаткування або установка невідповідних драйверів. У разі пошкодження системних файлів Windows безпечний режим навряд чи допоможе.
3
Щоб завантажити комп'ютер у безпечному режимі , необхідно виконати декілька дій. Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows і виберіть в меню команду «Завершення роботи». У новому вікні виберіть команду «Перезавантаження» та натисніть на кнопку ОК. Дочекайтеся завершення роботи Windows. Перед новим завантаженням операційної системи натисніть на клавішу F8. Як варіант: натисніть дану клавішу при появі повідомлення «Виберіть операційну систему для запуску».
4
Пересуваючись за допомогою стрілок на клавіатурі, виберіть відповідний вам варіант завантаження операційної системи в безпечному режимі . При використанні клавіш стрілок режим NumLock повинен бути відключений. Після того як буде обраний потрібний режим, натисніть клавішу Enter і дочекайтеся завантаження системи.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлено декілька операційних систем, спочатку виберіть ту, яку ви хочете запустити в безпечному режимі , підтвердивши вибір клавішею Enter, потім виберіть безпечний режим тим же способом, який описаний вище. Підтвердіть команду клавішею Enter.