Як знайти гроші на операцію.

Страшно виявитися в ситуації, коли бачиш, як згасає кохана людина, а ти зовсім не можеш йому допомогти тільки тому, що в тебе немає грошей на термінову операцію. Що ж зробити в такому випадку?
Інструкція
1
Зверніться до друзів і родичів, щоб вони допомогли вам у зборі коштів на операцію . Хтось із них, можливо, надасть і матеріальну підтримку, хтось - збере документи для відкриття рахунку, хтось просто побуде поруч з вами в цю важку годину. У кожному разі, в такі моменти не можна залишатися наодинці зі своїм горем і сподіватися на авось. А одній людині іноді такий вантаж просто не під силу - ні морально, ні фізично.
2
Поясніть ситуацію роботодавцю і попросіть відпустку за свій рахунок для того, щоб у вас було якомога більше вільного часу для пошуків грошей. Не просіть грошей у керівництва організації, в якій ви працюєте. Якщо воно не здогадалося про це самостійно, волати до почуття милосердя безглуздо.
3
Порадьтеся з лікарем і направте заявку на операцію в російський або закордонний медичний центр. Дізнайтеся точну вартість операції і з'ясуйте порядок оплати. Відкрийте рахунок у банку.
4
Зверніться в ЗМІ та на інтернет-ресурси для того щоб розмістити оголошення про те, що людині потрібна допомога. Так, якщо у вас хворіє дитина, ви можете направити своє звернення і під всеросійські ЗМІ. Наприклад, на радіостанції «Ехо Москви» існує служба, яка так і називається «Потрібна допомога». Уявіть всі документи, що підтверджують серйозність ситуації, і вкажіть банківські реквізити.
5
Направте заявку в благодійні фонди, які здійснюють матеріальну підтримку людям, які потребують термінової операції. Уявіть всі документи. Буває, що з коштів таких організацій операція фінансується повністю
6
Зверніться в міську адміністрацію за дозволом на проведення акції на підтримку збору коштів на операцію . Акція може бути будь-якого формату та масштабу. Але проводити її без офіційного дозволу не рекомендується, так як при її проведенні будуть порушені матеріальні інтереси громадян.