Як навчитися танцювати спортивні танці.

Щоб навчитися професійно танцювати спортивні танці, необхідно під час виступу відмовитися від усього. І навіть від того, правильно чи неправильно виконано той чи інший рух. Найголовніше в спортивних танцях - не фізична, а психологічна підготовка.
Інструкція
1
Почніть з речей, які, на перший погляд, не мають відношення до власне танців. Наприклад, з розвитку візуальної пам'яті. Ці навички допоможуть вам не тільки запам'ятати всі основні рухи в спортивних (бальних) танцях. Хороша зорова пам'ять дасть вам можливість згодом врахувати при перегляді виступів інших пар (на реальних змаганнях і в запису) всі нюанси їх стилю і помилки.
2
Запам'ятайте, що будь-яке тренування - це програмування. І від того, наскільки чітко ви завчіть під час неї малюнок танцю, залежатиме ваше майбутнє виступ. Постарайтеся під час тренування не займатися монотонним повторенням одних і тих же помилок. На якісь з них вам, можливо, вкаже наставник і спробує їх скорегувати. Але набагато продуктивніше буде, якщо ви почнете розучувати танець спочатку, з азів. Спробуйте різні технічні варіанти, щоб «запрограмувати» таким чином себе на позитивний результат.
3
Разом з тим не давайте собі установку не думати про помилки, так як мозок зреагує протилежним чином, і вся ваша увага сфокусується на те, як би їх знову не допустити. Проте їх виникнення буде обумовлено наступного разу вже чисто психологічними факторами, а не вашої нездатністю відтворити рух. Тому ви знову їх допустите, причому на тому ж самому місці.
4
Сконцентруйтеся тільки на танці, рухайтеся вільно. Якщо ви зараз не можете не думати про те, що ось-ось помилитеся, відкладіть тренування на наступний день і відпочиньте, щоб зняти психологічний тиск.
5
Перед показовим виступом (нехай навіть це будуть всього лише змагання на рівні клубу), дуже важливо позбутися і від страху перед можливою невдачею. Не думайте про те, як ви будете виглядати в очах тренерів, батьків чи друзів. Всі ваші думки повинні бути тільки про виступ, а не про те, виграєте ви конкурс, чи ні.