Як зв'язати чохол для телефону на спицях.

Зв'язати чохол для мобільного телефону не складно і не забере у вас багато часу, якщо ви володієте початковими навичками в'язання. Навіть якщо ви зв'яжете чохол простий лицьовій гладдю, а потім разошьете його різнокольоровими намистинками або паєтками, або навіть мереживом, у вас вийти чудовий аксесуар для вашого мобільника.
Вам знадобиться
  • - спиці № 2-2,5-3 (залежно і від товщини ниток);
  • - пряжа - 50-60г (різнокольорова або однотонна);
  • - голка для зшивання деталей
Інструкція
1
Для початку виміряйте ширину, довжину і висоту свого телефону за допомогою лінійки. Припустимо, що ширина телефону 4,5 см, довжина 9,5 см, висота 2 см. Тому загальна ширина чохла буде близько 6,5 см, а довжина близько 11 см. Виберіть малюнок, яким ви хочете в'язати чохол для телефону. Це може бути як опуклий візерунок, наприклад «коса», так і проста лицьова гладь, яку можна потім розшити намистинами, стразами або паєтками.
2
Зв'яжіть пробний зразок, приблизно 6х6см, щоб розрахувати кількість петель. Припустимо, що кількість петель в 1 см дорівнює двом, тоді для чохла на спиці треба набрати 13 петель. Набравши петлі, в'яжіть обраним вами візерунком 11 см. Якщо ви хочете, щоб ваш футляр був з клапаном, тоді треба додатково провязать ще 5-6 см.
3
Отриману смугу злегка отпарьте праскою, не торкаючись в'язаного виробу підошвою праски, інакше опуклий візерунок може вийти сплющеним. Зшийте боку смуги між собою, склавши смугу лицьовою стороною всередину. Замість голки можна використовувати гачок, в такому випадку, виріб не треба складати лицьовими сторонами всередину. Почніть обв'язувати чохол по колу, починаючи з нижнього краю стовпчиками без накиду. Можете обв'язувати чохол пишними стовпчиками з накидом і вив'язувати з однієї петлі від 3 до 6 пишних стовпчиків. Так край футляра вийде рельєфним. Виверніть футляр.
4
Якщо ви пов'язали футляр з клапаном, підберіть гудзик і зв'яжіть гачком з центру клапана ланцюжок з повітряних петель, щоб вийшла петелька для гудзики.
Корисна порада
Для з'єднання вироби гачком простим стовпчиком без накиду треба з'єднати краю виробу. Гачок вводите від себе наскрізь через кромочні петлі, захоплюєте робочу нитку, якою буде з'єднуватися виріб, і протягуєте її через кромочні петлі назад до себе. З наступного кромочної петлею поступите також. Тепер на гачку вийшло дві петлі. Робочу нитку накиньте на гачок у напрямку до себе і протягніть через петлі, які вийшли на гачку. Далі в'яжіть по аналогії. По закінченні роботи в петлю простягніть кінчик робочої нитки і затягніть у вузлик.
При сучасному виборі чохлів для мобільних телефонів складно знайти особливий. З одного боку, можна купити чохол будь-якого кольору і фактури тканини, але, з іншого, вони всі однотипні. Адже так хочеться мати у себе, або подарувати близькій людині, щось особливе!
Вам знадобиться
  • спицы;
  • крючок;
  • бисер;
  • пряжа;
  • нитки;
  • кнопка.
Інструкція
1
Ви можете пов'язати чохол на свій розсуд: спицями або гачком, «мішком» або «портфелем», бісером або пряжею. Кожен вид чохла має свої особливості при в'язці. Пряжу або нитки для в'язання чохла можна купити будь-якого кольору, але пам'ятайте, що ви постійно будете діставати телефон з чохла, тому занадто світла пряжа швидко забрудниться.
2
Перш ніж почати в'язання, необхідно дізнатися розміри свого мобільного телефону. До цих мірками додайте по 1 см, щоб чохол не надто обтягав телефон. Для в'язання чохла найкраще взяти тонкі спиці або гачок - 2-3 мм.
3
Для в'язання з бісером вам буде потрібно капронова нитка близько 1 мм і бісер, в який без праці пролізе така нитка. Наберіть бісер на 1 м нитки, не відриваючи нитку від котушки. Коли цей бісер закінчиться, відірвіть нитку з запасом і знову нанизайте 1 м бісеру, зв'язавши кінці нитки. Складайте основну нитку і нитку з бісером і в'яжіть! Одна бісеринка повинна відповідати одній петлі. Найзручніше в'язати 2 полотна - перед і зад, а пізніше їх зшити. Щоб полотно легко зшивається, не використовуйте бісер в перших двох петлях, в'яжіть їх лицьовими. В'язати бісером можна гачком або спицями.
4
Для в'язання чохла з пряжі найкраще придбати бавовна або бамбук, оскільки штучні нитки швидко втратять вигляд і розтягнуться. При такому способі в'язання можна прикрасити чохол красивим візерунком з кіс або накидов, а також додати кілька малюнків з іншого кольору пряжі.
5
Якщо ви хочете зв'язати чохол у формі «мішечка», наберіть стільки петель, щоб дно чохла було на 3-4 см більше нижній частині телефону. Далі починайте в кожному четвертому ряду заужать ваш «мішечок», поки висота чохла не буде дорівнює висоті телефону. Зробіть по периметру 5-6 накидов, утворюючи дірки для шнура, що затягує ваш чохол. Шнур для зав'язки в'яжіть гачком.
6
Для в'язання чохла з кнопкою, зробіть рівне полотно без розширень. Задня стінка чохла повинна бути на 7-8 см вище, ніж передня. Для «замку» можна використовувати ефектну гудзик, липучку або залізну кнопку.
Корисна порада
Будьте обережні при в'язанні бісером. Усередині такого чохла обов'язково зробіть підкладку, інакше ви ризикуєте подряпати телефон.