Як збільшити розмір штанів. Як збільшити річ на розмір.

Дуже часто, діставши з гардероба штани, ми несподівано виявляємо, що не можемо застебнути їх в поясі. А розлучатися з улюбленою річчю абсолютно не хочеться. І не потрібно. Збільшити розмір штанів можна, не порушуючи їх зовнішнього вигляду. Як це краще зробити?
Інструкція
1
Акуратно відсічі пояс штанів. Розпустіть виточки. Це збільшить обхват брюк в області талії. Якщо потрібно ще трохи об'єму, розставте трохи припуски на шви, зробивши їх менше. Так ви додасте обсягу і в стегнах. Пришийте пояс назад і замініть гудзик гачком, пришивши його на край. Тепер брюки стануть трохи вільніше.
2
Ушийте в бокові шви брюк або джинсів тасьму або щільні мережива. Ширина смужки не повинна перевищувати одного сантиметра. Цього достатньо, щоб значно збільшити розмір штанів. Відсіч пояс, розпустіть бокові шви брюк. Приметайте смужку між двома частинами виробу. Пристрочите її на швейній машині. Пришийте пояс, а низ штанин акуратно підшийте. Ретельно розгладьте праскою всі шви.
3
Намочіть свої брюки . Добре, якщо це джинси або шкіряні штани, спосіб ідеально для них підійде. Походіть в них по будинку якийсь час, щоб розтягнути. Шкіряні брюки можна намочити одеколоном або мильним розчином. Після протріть їх гліцерином, щоб вони блищали як нові.
4
Схудніть або купіть нові брюки .
5
Якщо мова йде про виготовлення брюк самостійно, скористайтеся порадами щодо збільшення викрійки штанів. Збільшіть довжину брюк, якщо на викрійці вона не відповідає вашому росту. Для цього необхідно збільшити розмір від лінії сідниць до коліна і від нього до низу. Також потрібно збільшити довжину від лінії сідниць до лінії стегон для хорошої посадки. Якщо потрібно розширити лекало, то розсуньте його бічні сторони на потрібні сантиметри і під лінії підкладіть смужки паперу.
6
Проведіть з усіх точок на викрійці промені, спрямовані назовні. Відміряйте на кожному відрізок, рівний збільшенню розмір а (відрізок 1 см, щоб збільшити брюки на один розмір, 2см - на два розмір а і т.д.). З'єднайте отримані точки, повторюючи вигини вихідного креслення. Ви збільшили розмір брюк.