Як посилити процесор.

Процес збільшення продуктивності центрального процесора називається розгоном. Зазвичай його застосовують при роботі з порівняно старими процесорами, т.к. сучасні їх аналоги і без того мають високу швидкість обробки і передачі інформації.
Вам знадобиться
  • - Clock Gen;
  • - Core Centre.
Інструкція
1
Важливо розуміти, що процес розгону центрального процесора може привести до псування цього пристрою. Виконуйте його тільки в тому випадку, якщо в цьому дійсно є необхідність. Встановіть програму Clock Gen або будь-який її аналог, що дозволяє виконати тест стабільності ЦПУ. Якщо даний пристрій вже має неполадки в роботі, то краще відмовитися від штучного збільшення його продуктивності.
2
Для оптимізації продуктивності центрального процесора використовуйте функції меню BIOS. Не варто розганяти ЦП за допомогою програм, що працюють в середовищі Windows. По-перше, зміни параметрів ЦП відбуватимуться тільки після запуску операційної системи, а по-друге, далеко не всі подібні утиліти наділені якісною системою захисту. Відкрийте меню BIOS після перезавантаження комп'ютера.
3
Перейдіть в меню Advanced Chipset Configurations або Advanced Setup. Назва меню залежить від моделі материнської плати. Виберіть спосіб збільшення продуктивності ЦП: зміна частоти шини або множника. Краще використовувати перший варіант, бо саме дозволяє точно підлаштувати параметри процесора .
4
Знайдіть пункт CPU Frequency або CPU Clock. Змініть частоту шини центрального процесора на кілька десятків Герц. При цьому загальна частота зросте на 100-300 МГц. Підніміть напруга, що подається на ЦПУ, змінивши його значення в пункті CPU Voltage. Натисніть клавішу F10, щоб зберегти нові налаштування і перезавантажити комп'ютер.
5
Перевірте стабільність роботи центрального процесорного пристрою, використовуючи встановлену раніше програму. Повторюйте описаний цикл доти, поки не досягнете оптимальної продуктивності процесора . Не піднімайте напруга ЦП, якщо в цьому немає необхідності.