Як відновити розділи на hdd.

В тому випадку, якщо ви видалили розділ вінчестера, необхідно відразу ж приступити до процедури його відновлення. Це дозволить зберегти більшу частину інформації, яка перебувала на даному локальному диску.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Для відновлення розділів жорсткого диска існують кілька надійних програм. Встановіть утиліту Acronis Disk Director і перезавантажте комп'ютер. Постарайтеся виконати цю процедуру якомога швидше. Це підвищить ймовірність успішного виконання необхідних операцій. Запустіть програму Acronis і відкрийте меню «Вид».
2
Клацніть по пункту "Ручний режим». Це дозволить вам самостійно задавати параметри відновлення розділів диска. Вивчіть графічне зображення стану жорсткого диска і знайдіть там блок «нерозмічена область». Клікніть по ньому правою кнопкою миші і дочекайтеся появи нового меню. Наведіть курсор на пункт «Додатково» і виберіть пункт «Відновлення».
3
Після відкриття вікна з заголовком «Режим відновлення" клікніть по пункту «Вручну» і натисніть кнопку «Далі». У новому меню виберіть повний тип пошуку розділів і ще раз натисніть кнопку «Далі». Відразу після цього стартує процес пошуку раніше існуючих розділів. Їх назви з'являтимуться в меню. Після знаходження потрібного вам локального диска клікніть по ньому лівою кнопкою миші і натисніть "Далі".
4
Тепер вибраний розділ буде відображатися в графічному інтерфейсі жорсткого диска. Відкрийте меню «Операції» і виберіть пункт «Виконати». Дочекайтеся запуску нового меню і натисніть кнопку «Приступити». Зачекайте, поки програма завершить процедуру відновлення віддаленого розділу.
5
Перевірте цілісність відновленого локального диска. Якщо ви не знайшли потрібних файлів, то встановіть програму Easy Recovery і з її допомогою знайдіть загублені дані. В даному випадку краще використовувати функцію Format Recovery в меню Data Recovery.