Як обливатися холодною водою. рецепти копчення курячих стегенець.

Одним з ефективних способів оздоровлення організму визнано обливання холодною водою. Незважаючи на численні суперечки з приводу того, користь або шкоду приносить цей народний метод загартовування, обливання холодною водою знаходять все більше прихильників.
Інструкція
1
Деякі починають обливатися відразу, виливаючи на себе два рази на день по відру води з-під крана. Але такий спосіб дуже небезпечний для ослаблених людей, які перенесли операцію або хвороба, що страждають хронічними захворюваннями. Миттєвий контакт з холодною водою у таких людей може викликати підвищення тиску, серцевий напад, загострення хронічних захворювань, простуду.
2
Тому загартовування організму треба починати з поступового звикання до пониження температури води. Проводити обливання можна у ванній кімнаті, але краще на свіжому повітрі. Щоб до холодної пори року звикнути і, з користю для здоров'я, продовжувати водні процедури на відкритому повітрі, перші обливання слід починати робити в кінці весни.
3
Отже, приготуйте відро води з температурою 22 градуси, зробіть розминку, зарядку або пробіжку. Роздягніться і вилийте разом всю воду на тіло. Потім розітріть рушником до появи тепла. Кожні 3-4 дні температуру води знижувати на 1-2 градуси і продовжувати обливання двічі на день. Якщо процедури робити регулярно все більш холодною водою, то навіть взимку можна обливатися на морозі без шкоди для здоров'я.
4
Якщо Ви вирішили проводити загартовування організму холодною водою, то треба запам'ятати декілька правил. Ніколи не обливайтесь в стані алкогольного сп'яніння. Обов'язково треба розігріти організм, виганяти сон холодною водою не можна. Обливання не повинно бути довгим, стояти під холодним душем заборонено, інакше організм переохолоджуватиметься. Після контакту з водою обов'язково розігріти тіло розтиранням.