Як переформатувати файли pdf.

Файли PDF знаходять найбільше застосування при створенні інструкцій і книг. Для відкриття файлів даного дозволу використовуються графічні редактори. Тут все безпосередньо залежить від того, якого дозволу файл хочете одержати надалі - текстовий або графічний.
Вам знадобиться
  • - програма-перетворювач.
Інструкція
1
Вам може підійти AVS Document Converter, AdobePhotoshop, Solid PDF Converter і так далі. Зверніть увагу, що більшість програм не безкоштовні, однак для одноразової операції вам цілком підійдуть їх пробні версії.
2
При використанні програмного забезпечення Adobe Photoshop відкрийте через меню ваш файл з розширенням PDF. Через те ж саме меню виконайте його перетворення в інший вид графічних файлів, наприклад, JPG, за допомогою команди «Зберегти як».
3
В параметрах збереження введіть найменування файла та виберіть внизу його розширення. Вкажіть потрібний варіант якості зображення, чим воно буде вище, тим більше буде розмір файлу на диску.
4
Відкрийте файл PDF за допомогою конвертера, що перетворить його в текстовий документ. Вкажіть найменування, папку і розширення для кінцевого файлу.
5
Виконайте перетворення, після чого закрийте редактор і відкрийте отриманий документ. Мінус такого способу - велика кількість помилок в тексті. Тому відкрийте його через Word Pad або Microsoft Office Word і виправте їх, включивши попередньо перевірку граматики.
6
У разі якщо жоден з варіантів перетворення вам не підійшов, переконайтеся в тому, що файл не запаролено і не має пошкоджень. Для цього відкрийте його програмою, якою зазвичай користуєтеся для перегляду PDF і перегорніть зміст до кінця. Також спробуйте знайти варіант даної книги в інтернеті в потрібному вам форматі, найчастіше, на торренте rutracker.org доступно скачування бібліотек одночасно в різних варіантах.
Корисна порада
Спробуйте попередньо знайти в інтернеті файл з потрібним дозволом.