Як ввести настройки модему.

Для введення певних налаштувань модему існують різні пункти меню, які потрібно задіяти в залежності від того, який саме елемент роботи пристрою ви хочете налаштувати. Попередньо рекомендується прочитати інструкцію до мережевого обладнанні.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Для введення налаштувань підключення за допомогою модему скористайтеся меню «Пуск» або панеллю керування. Перейдіть далі в розділ мережевих підключень і в лівому верхньому куті виберіть «Створити нове підключення».
2
Введіть дані, що надаються вам постачальником послуг, також попередньо налаштуйте доступ за допомогою підключення до віртуальної частини інтернету або інших варіантів згідно з установленим порядком підключення для поточного провайдера. Найчастіше більшість з них мають спеціальні програми для автоматичного створення з усіма прописаними настройками. Додайте ярлик на робочий стіл, введіть логін і пароль користувача згідно з даними в договорі.
3
Для виконання детальних налаштувань модему , клацніть двічі по ярлику підключення по локальній мережі. В обов'язковому порядку для даного підключення повинно бути за замовчуванням прописано задіяння настроюваного вами модему (для випадків, коли їх відразу декілька).
4
Оберіть настройку вашого обладнання. У вас повинно з'явитися нове вікно з декількома вкладками, переїдете до потрібної частини конфігурації модему і виставите потрібні настройки.
5
Для того щоб налаштувати особливі параметри для вашого модему , перейдіть в меню «Диспетчер пристроїв» у властивостях комп'ютера на вкладці з назвою «Обладнання». Після цього зробіть необхідні зміни, прописавши параметри налаштувань.
6
Збережіть перетворення і виконайте тестове підключення. Такий варіант часто використовується для USB-модемів, але також з даного меню можлива настройка і звичайного мережевого обладнання, вбудованого в ваш комп'ютер.
7
У разі використання окремого програмного забезпечення для управління модемом вводите настройки безпосередньо в меню даної утиліти і по можливості не задіюйте загальних налаштувань для комп'ютера.
Корисна порада
Перед зміною налаштувань модему виконуйте створення точки відновлення.