Як прошити creative zen. Creative zen прошивка.

Тестування плеєрів Creative серії Zen свого часу показало, що вони містили недоробку - постійно відключається живлення. Дана проблема зникає після перепрошивки начинки мультимедійного пристрою.
Вам знадобиться
  • Плеєр Creative серії Zen.
Інструкція
1
Після появи проблеми велика кількість плеєрів господарі повертали, нарікаючи на їх непрацездатність. Виробник обіцяв розібратися і досить швидко відреагував. Знайшовши помилку, розробники випустили нову версію прошивки для даного пристрою, яку можна завантажити з офіційного сайту. Натисніть по посиланню, щоб перейти на сторінку завантаження http://support.creative.com.
2
На завантажившись сторінці виберіть розділ «Пристрої/mp3-плеєри». Потім виберіть свою модель, клацнувши по ній лівою кнопкою миші. На даній сторінці ви зустрінете всю інформацію про вашому пристрої. В блоці «База знань» знаходяться посилання на статті про рішеннях деяких проблем плеєра цієї моделі. Для завантаження файлів прошивки необхідно прокрутити сторінку до блоку «Все матеріали для завантаження».
3
Зі списку виберіть найбільш нову версію (за версією файлу та дату розміщення на сайті) і натисніть кнопку «Завантаження». Файли прошивки завантажуються для ручного оновлення пристрою. Для автоматичного оновлення досить натиснути кнопку Software Autoupdate і слідувати порадам і підказкам майстра установки.
4
Перед початком копіювання файлів прошивки на плеєр необхідно зробити резервну копію поточних медіафайлів, наявних на пристрої. Просто скопіюйте їх, а краще перенесіть всю інформацію, підключивши плеєр до комп'ютера.
5
Після цього від'єднайте usb-шнур від комп'ютера. Запустіть плеєр, затиснувши кнопку Play. Не відпускайте її доти, поки не з'явиться Recovery Menu. Виберіть пункт Format All і дочекайтеся завершення операції.
6
Потім у тому ж меню виберіть пункт Reload Firmware. Через кілька секунд буде видалена стара прошивка. Оскільки ніякого ПО на плеєрі зараз немає, пристрій запросить його установку. Для цього підключіть його до комп'ютера, запустіть виконуваний файл прошивки.
7
В процесі установки нового ПЗ на екрані з'явиться також кількість відсотків. Не лякайтеся, якщо на 85-90% екран згасне, пристрій перезавантажується. Після закінчення прошивки пристрій виведе на екран відповідний напис.