Як зареєструвати драйвер.

Для реєстрації драйверів вручну необхідно знати, як цей процес здійснюється системою. Краще всього, якщо ви знаєте англійську мову, тому як працювати вам також доведеться саме з ним.
Інструкція
1
Для виконання реєстрації драйвера вручну попередньо вивчіть інформацію за наступними посиланнями: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms684323.aspx, http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms682450(VS.85).aspx. За цими посиланнями знаходиться важлива інформація щодо необхідних дій для виконання тих чи інших команд, які використовуються при реєстрації драйвера пристрою вручну. Також це знадобиться вам при видаленні драйверів пристроїв.
2
Послідовність написана англійською мовою, але текст досить зрозумілий; при виникненні проблем з перекладом скористайтеся браузером Google Chrome з функцією автоматичного перекладу переглядаються вами веб-сторінок. Зверніть увагу, що при цьому у вас також повинні бути навички програмування драйверів в залежності від операційної системи.
3
Виконайте виклик OpenSCManager, а після неї і Create Service. Після цього зазвичай відбувається закриття хендлов і наступний виклик команди net start DriverName, який згодом відповідає за виконання програми драйвера пристрою.
4
У разі якщо вам необхідно видалити драйвер з системи вручну, введіть команду net start DriverName в консоль, замість Driver Name прописавши повне найменування драйвера, під якому він був раніше зареєстрований в системі. Виконайте OpenSCManager, OpenService, DeleteService.
5
Виконайте закриття хендлов. Саме так відбувається автоматичний відкат драйвера; ви можете виконати всі дії в цій послідовності самостійно, у випадку якщо це раптом знадобиться, хоча цим не користується практично ніхто. Також ознайомтеся з додатковою літературою на тему програмування драйверів .
Корисна порада
Виконуйте реєстрацію драйверів автоматично.