Як позбавити дитину від нежиті. Як позбутися від нежиті у дитини.

Нежить (риніт) є найчастішою простудной проблемою дітей. Ігнорувати її не можна, тому інфекція може поширитися на горло і вушка малюка: органи, з'єднані один з одним і працюють спільно. Як же допомогти дитині позбутися від нежиті?
Інструкція
1
Малюки не вміють сякатися самостійно, тому регулярно очищайте носик крохи. Для цього закапайте по 1-2 краплі сольового розчину на основі морської води в кожний носовий прохід, потім акуратно натисніть на крила носа для того, щоб рідина розподілилася в носовій порожнині рівномірно. Що вийшли виділення промокніть серветкою або видаліть спеціальним пристосуванням - аспіратором. Враховуйте, що при промиванні носика крихта не повинен лежати - тримайте його вертикально. В іншому випадку рідина з носа через слухову трубу потрапить в порожнину вуха і викличе запалення - отит.
2
Дітям постарше при нежиті можна використовувати спрей на основі морської води. Щоб зняти закладеність носа, перед їжею або на ніч закопуйте дитині судинозвужувальні краплі. Пам'ятайте про те, що користуватися ними довше тижня поспіль не можна.
3
Добре полегшує дихання при нежиті зігріваючий точковий масаж. Нанесіть жирний дитячий крем на шкіру дитини в області чола, перенісся і на вилиці. Вказівними пальцями робіть кругові рухи в точках у крил носа малюка, потім під очима на виличної дузі і на лобових горбках. Спочатку почніть легенько розтирати шкіру, поступово підсилюючи тертя. Закінчуйте легким погладжуванням. Перед тим, як робити масаж дитині, потренуйтеся на собі.
4
Якщо у дитини при нежиті нормальна температура, то обов'язково робіть йому гарячі ванни для ручок або ніжок. Частіше давайте малюкові пити - з усіма пов'язаними слизом з носа організм дитини втрачає рідину. Готуйте легку їжу - пюре, овочеві супи, каші. Корисний при нежиті і курячий бульйон. У ньому міститься цистеїн - амінокислота, яка робить носовий слиз менш в'язкою і полегшує дихання.
5
Частіше провітрюйте кімнату дитини. Важливо створити в приміщенні нормальний (не менше 50-60%) рівень вологості. У цьому може допомогти зволожувач повітря. Підуть на користь для позбавлення від нежиті і ефірні масла. Використовуйте одну краплю олії лимона або евкаліпта на аромалампу.