Як збільшити продажі в аптеці.

Аптека, як і будь-який інший вид бізнесу, повинна приносити прибуток. І прибуток ця тим більше, чим вище рівень продажів. Збільшення продажів в аптеці досягається шляхом впливу на всі аспекти самого процесу покупки. Необхідно проводити заходи, що збільшують кількість потенційних клієнтів, відсоток конверсії, частоту повторних продажів, величину чека і маржу.
Вам знадобиться
  • - знання основ мерчендайзингу;
  • - навички управління персоналом;
  • - нові цінники та друкована поліграфія.
Інструкція
1
Почніть з найбільш раціонального і не вимагає витрат способу збільшення продажів в аптеці - підвищіть маржу. Перший спосіб підняти маржу в аптеках - встановити більш високі ціни. Але не робіть це бездумно - надрукуйте нові цінники із зазначенням старої, закресленою, більш високою ціною, і яскравою, вигідною новою ціною. Інший спосіб - збільшення підсумкової ціни за додаткові послуги. Наприклад, продавайте 10 таблеток з упаковки в 20 таблеток вартістю в 1000 рублів не за 500, а за 550 рублів.
2
Інший раціональний (що практично не вимагає матеріальних вкладень) спосіб збільшити продажу в аптеці - збільшити розмір середнього чека. Збільшуйте суму, що залишається вашим клієнтом, який вже купив що-небудь. Причому не просто розташовуйте вітаміни, вологі серветки і одноразові маски біля каси, а навчайте продавців активно пропонувати ці товари всім покупцям.
3
Наступним за ефективністю заходом є оптимізація самої техніки продажів в аптеці . Звичайне навчання персоналу вашої аптеки ввічливості нічого не коштує матеріально, але дуже сильно цінується клієнтами. Ввічливий персонал створить більше лояльних клієнтів, ніж будь-які акції і накопичувальні картки.
4
Відсоток конверсії, тобто, відношення зайшли в вашу аптеку до загальної кількості обізнаних про неї, можна і потрібно піднімати. Користуйтеся прийомом поділу вашого асортименту на frontend- і backend-продукти. В якості першого виступають ліки, на яких ви встановлюєте ціни значно нижчі, ніж у конкурентів. Поставте відомі ліки за зниженими цінами на видні місця. Вади ж окупляться за рахунок продажу ліків в аптеках, що відносяться до backend-товарам - вони не афішуються, тому ціни на них можна завищити.
5
В широкомасштабної рекламної підтримки аптека, по суті, не потребує. Залучати нових клієнтів необхідно за рахунок вдалого розташування філій - біля лікарень, поліклінік, а також у спальних районах. Крім того, не нехтуйте поліграфією - проходять повз повинні звертати увагу на вашу аптеку і на її асортимент.
Корисна порада
Ніколи не встановлюйте цін на кшталт «9999» - таку кількість дев'яток тільки відлякує відвідувача. Останні дві цифри замініть нулями - «9900» .До безпричинним знижкам люди ставляться з підозрою. Тому краще приурочити акції до яких-небудь подій: «свята - ніколи хворіти», «осінь - час зниженого імунітету», та ін.