Як відновити локальний профіль.

Нерідко користувачі операційної системи Windows стикаються з проблемами при вході в обліковий запис. Ці проблеми пов'язані з пошкодженням саме самого файлу профілю, а не для користувача даних, тому зовсім не обов'язково встановлювати заново систему.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Увійдіть в операційну систему за допомогою створеного системою тимчасового користувача. Зайдіть в список стандартних програм і виберіть утиліту «Відновлення операційної системи». Далі відобразитися нове вікно, яке розповідає загальні відомості про процедуру відновлення. Виберіть дату останнього створення точки відкоту і виконайте відновлення згідно з вказівками пунктів меню.
2
Скористайтеся альтернативним способом, якщо не допомогло відновлення системи. Вам доведеться створити новий обліковий запис в панелі управління комп'ютером. Після цього перезавантажте комп'ютер і увійдіть в систему під обліковим записом адміністратора. Перейдіть в розділ налаштувань «Властивості папки», який знаходиться в меню панелі керування.
3
Увімкніть відображення прихованих елементів меню і зніміть галочку з пункту «Приховувати захищені системні папки» на другій вкладці вікна. Застосуйте зміни, після чого перейдіть в директорію документів користувача, обліковий запис якого пошкоджена і недоступна для входу.
4
Виділіть всі файли за допомогою натискання клавіш Ctrl + A, після чого, утримуючи клавішу Ctrl, зніміть виділення з файлів Ntuser.dat.log, Ntuser.ini, Ntuser.dat. Натисніть правою кнопкою миші на відзначених елементах і виберіть варіант «Копіювання».
5
Відкрийте директорію поточного користувача, після чого виберіть дію «Вставити». Замініть поточні папки та файли при виконанні копіювання. Вийдіть із системи і зайдіть під обліковим записом нового користувача.
6
В розділі «Облікові записи» панелі управління оберіть попередній профіль і виберіть повне його видалення з усіма наявними папками користувача. Після цього ви можете перейменувати поточного користувача системи, присвоївши йому колишнє ім'я.
Корисна порада
Завершуйте роботу комп'ютера коректно, не висмикуйте штекер з розетки і користуйтеся безперебійники.