Як відкрити магазин чоловічого одягу. Як відкрити чоловічий магазин.

Головне правило, яким керуються багато господарів магазинів одягу для чоловіків, - залучати покупців чимось екстравагантним, а потім пропонувати їм ряд більш-менш стандартних товарів, які куплять просто щоб не ходити в магазин вдруге. Так, наприклад, жовтий смокінг на вітрині дозволить дістати безліч клієнтів, які зайдуть просто поцікавитися, а підуть з магазину, купивши собі зовсім не його, а пару нових сорочок.
Вам знадобиться
  • - приміщення в діловому районі міста;
  • - розроблені професіоналами дизайн та елементи оформлення магазину;
  • - комплект якісного торгового обладнання;
  • - ділові зв'язки з поруч оптових постачальників одягу;
  • - кілька навчених продавців-консультантів.
Інструкція
1
Оберіть місце розташування магазину, добре уявляючи собі потенційних покупців. Природно, що точка продажу ділової одягу для чоловіків повинна розташовуватися в центрі міста або хоча б на вулиці, центральній для будь-якого окремого району чи житлового масиву. Найкращою рекламою для магазину чоловічого одягу буде його оформлення і зовнішній вигляд, а не оголошення в газетах, тому й зацікавитися вашим товаром повинні насамперед ті, хто проходять повз будівлі, які ви вибрали для свого підприємства.
2
Створіть концепцію оформлення майбутнього магазину, співпрацюючи з професійними дизайнерами. Для бутіка чоловічого одягу важливий, звичайно, не помітний дизайн вивіски і торгового устаткування, а найбільш ефектна, відповідна з класом продукції подача товару. Як відзначають фахівці, перевагу краще всього віддавати дереву - ідеальному фону для чоловічих костюмів. Важливо також створити в магазині в міру яскраве, але при цьому м'яке освітлення.
3
Продумайте асортиментну політику свого майбутнього магазину, порядок роботи з постачальниками і товарними залишками. Продажі чоловічий одягу преміум-класу (костюмів, сорочок, краваток) не сильно схильні до впливу сезонності, однак придбання нових колекцій все ж краще пов'язувати з початком-завершенням одного або іншого сезону. Особливо важливо також правильно виставляти товар в торговому залі - для пошуку оптимальних схем розподілу товару доцільно навіть залучити професійного мерчандайзера.
4
Відберіть якомога ретельніше продавців-консультантів для вашого майбутнього магазину, бажано організувавши попереднє навчання. Вимоги в елітних магазинах одягу до торгового персоналу повинні бути категорично високими - продавцям необхідно бути попереджувальними, в той же час ненав'язливими, і знати про товар абсолютно все. Досвід роботи в магазинах одягу у кандидатів повинен бути обов'язково, хоча іноді старі звички можуть і заважати в роботі - з кожним здобувачем необхідно буде проводити бесіду в індивідуальному порядку.