Як побудувати шиномонтаж.

Організація шиномонтажной майстерні з досить великим ступенем вірогідності може бути прибутковим бізнесом. При цьому даний вид підприємництва вимагає мінімального вкладення.
Інструкція
1
Оберіть місце розташування вашої майбутньої майстерні. Це має чималу комерційну значимість. Шиномонтажку бажано побудувати поблизу розташування великого гаражного комплексу, жвавій автостради або біля автозаправки.
2
Оформіть земельну ділянку під власне підприємство. Почніть розробляти необхідну проектну документацію. В обов'язковому порядку внесіть в неї розділ з охорони навколишнього середовища, тому як при відкритті шиномонтажу служба гігієни навколишнього середовища повинна буде підготувати висновок, за допомогою якого буде прийнято відповідне рішення про дозвіл створення бізнесу.
3
Зверніть увагу на наявність фірм-конкурентів у вибраному вами районі. Адже близьке сусідство з одним з них не принесе бажаної виручки. Крім цього необхідно зробити зручний під'їзд, а також обладнати місце для автостоянки.
4
Врахуйте, що необхідна площа для подібного приміщення майстерні, повинна становити мінімум 40-50 м2.
5
Замовте рекламну вивіску. Вона повинна містити в собі інформацію про те, що зовсім скоро тут буде відкрито шиномонтаж.
6
Приміщення має бути досить добре оснащено й обладнано. Для цього придбайте спеціалізоване обладнання. Обов'язково повинні бути в наявності: обладнання для накачування коліс, верстат для балансування автомобільних коліс, монтажний станок.
7
Сходіть в транспортну інспекцію і отримаєте ліцензію на створення шиномонтажной майстерні. Для цього потрібно зібрати і надати наступний пакет документів: заяву; статут підприємства; реквізити банку; договір оренди або документи, які зможуть підтвердити право власності на приміщення; довідку СЕС, спеціальний дозвіл від пожежної служби (необхідно для проведення будь-яких зварювальних робіт), копію трудової книжки або диплома, наказ про призначення конкретного відповідальної особи за техніку безпеки, сертифікат відповідності державним стандартам, довідку ДПІ.