Як встановити системний файл.

При тих чи інших системних збоях можуть пошкодитися системні файли, необхідні для продовження роботи. Незважаючи на те, що нові версії Windows відрізняються надійністю, для них передбачені спеціальні відновлювальні диски, які часто йдуть в комплекті з комп'ютером.
Інструкція
1
Для відновлення пошкоджених або видалених файлів операційної системи Windows скористайтеся спеціальним відновним диском, який часто йде в комплекті при купівлі комп'ютера з встановленим дистрибутивом. Всі дії тут необхідно виконувати через консоль відновлення системи або за допомогою аварійного відновлення.
2
При використанні другого методу вибирайте виконання ручним способом. Слідуючи вказівкам меню, виконайте відновлення даних одним з перерахованих вище способів. Найчастіше в режим відновлення можна увійти, завантажившись з диска і потрапивши в меню на відповідну консоль.
3
У разі якщо у вас відсутня відновлювальний диск, скористайтеся повторною установкою операційної системи в новий розділ. Для цього використовуйте ту ж копію дистрибутива, що була інстальована на вашому комп'ютері.
4
Створіть відновлювальний диск після установки операційної системи. Послідовність тут може залежати від версії використовуваної вами версії Windows. Запишіть на нього робочу конфігурацію системи, після чого відновіть колишню копію Windows через консоль.
5
Навіть якщо у вас раніше не виникало проблем зі стабільністю роботи Windows, створіть відновлювальний диск робочої конфігурації операційної системи. Ви ніколи не будете повністю захищені від загрози вірусів, збоїв через конфлікт програм і так далі, причин для втрат і пошкодження системних файлів дуже багато - це можуть бути віруси, некоректне завершення роботи комп'ютера, установка конфліктуючого програмного забезпечення, драйверів і так далі.
6
Для того щоб дізнатися подробиці про процедуру створення відновного диска, виконайте відповідний запит в інтернеті, використовуючи в якості одного з ключових слів саме вашу копію Windows.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що якщо у вас немає відновного диска, вам необхідно створити його самостійно.
Корисна порада
Вчіться користуватися консоллю відновлення.