Як лікувати прискорене серцебиття. прискорене серцебиття лікування.

Прискорене серцебиття - тахікардія - у здорових людей виникає при фізичному навантаженні, емоційному збудженні. Часто спостерігається при вегето-судинної дистонії. У цьому випадку знизити серцебиття можна простою затримкою дихання на кілька секунд. Синусова тахікардія буває при підвищенні температури тіла, міокардитах, тиреотоксикозі, серцевій недостатності, анемії, тромбоемболії легенів. Лікування полягає у виявленні захворювання, що стало причиною прискореного серцебиття, і його терапії.
Вам знадобиться
  • - мед;
  • - лимони;
  • - абрикоси;
  • - квітки календули лікарської.
Інструкція
1
У першу чергу зверніться до свого лікаря, який призначить необхідне обстеження, що включає не тільки аналіз крові, але й електрокардіограму, ехокардіограму, рентген грудної клітки та ін. Після з'ясування причин тахікардії лікування буде направлено на основне захворювання. Також призначають седативні препарати, бетаадреноблокатори, «Верапамил» та ін.
2
Докладатимете всі заходи, щоб виключити негативні фактори, що впливають на серцебиття . Відмовтеся від напоїв, що містять кофеїн - кава, чай, кола. Вони стимулюють симпатичну нервову систему, яка управляє частотою серцевих скорочень.
3
Не паліть. Нікотин впливає сильніше кофеїну, а смоли і чадний газ руйнують міокард, викликаючи не тільки прискорене серцебиття , але і сприяючи розвитку серцевої недостатності.
4
Негативний вплив на серцевий м'яз робить і алкоголь, який значно посилює аритмію серця.
5
Не переїдайте. Переповнений шлунково-кишковий тракт вимагає підвищеної кровопостачання, що також змушує посилено працювати серцевий м'яз.
6
Прискорене серцебиття спостерігається у осіб, які нехтують нормальним сном. Спіть не менше 6 годин на добу, а краще - 8.
7
Освойте методи антистресової релаксації, медитації, йоготерапії, дихальних вправ. Всі ці методи допомагають впоратися з тахікардією часто краще, ніж медикаментозні препарати.
8
Візьміть на озброєння рецепти народної медицини, що допомагають впоратися з тахікардією. Подрібніть 0,5 кг лимонів, додайте 0,5 кг меду і 20 потовчених на порошок абрикосових ядерець. Розітріть суміш до однорідного стану і помістіть в банку, з щільно закритою кришкою, в холодильник. Приймайте по столовій ложці двічі на день до їди.
9
При сильному серцебитті приймайте настій квіток календули. 2 чайних ложки подрібнених сухих квіток залийте півлітра окропу. Наполігши протягом години, профільтруйте. Приймайте по півсклянки 4 рази на день.
Зверніть увагу
Регулярна фізична навантаження - найбільш вірне і безпечний засіб тренування серцевого м'яза.
Корисна порада
Також при тахікардії рекомендується настій м'яти, меліси, пустирника, відвар коріння спаржі, кореня валеріани, сік деревію та ін.