Як позбутися від флюсу. Як позбавиться від флюсу на яснах.

Флюс (одонтогенний періостит) бере свій початок від німецького слова «Fluss», що означає «течія, потік». Лікування флюсу зуба в початковій стадії (без освіти гнійника в порожнині рота) ведеться за допомогою антибіотиків, які перешкоджають подальшому запаленню. Згодом вони знімають біль і припухлість. Але якщо в яснах вже присутній гній, позбутися флюсу вам допоможе тільки досвідчений лікар.
Вам знадобиться
  • - антибіотики (тільки за призначенням лікаря)
  • - шавлія лікарська
  • - снеголовнік плосколістний
  • - горічник російська
Інструкція
1
Лікування флюсаПрі виникненні флюсу необхідно відвідати лікаря, щоб він оглянув уражену область і порадив лікування.
2
Лікування проводиться в стоматологічній клініці. Лікар знеболює ділянку ясен (біля зуба) і проводить усі необхідні дії по усуненню флюсу.
3
Закінчивши процедуру, лікар призначає протизапальні та антибактеріальні засоби, які знімають біль і запалення.
4
Після того, як ви вийшли з клініки, необхідно утриматися від вживання їжі протягом 2-4 годин.
5
Приймати антибіотики, які виписав стоматолог, потрібно кілька днів, від 5 до 7 (за рекомендацією лікаря).
6
Поступово припухлість, больові відчуття і запалення будуть проходити. До кінця прийняття медикаментів вони і зовсім зникнуть.
7
Застосування народних средствНародние засоби не здатні усунути флюс, але можуть позбавити від хворобливих відчуттів. Розведіть на 300 г окропу 2 столові ложки шавлії лікарської, синеголовника плосколістного, горічника російської. Полоскайте рот 7-8 разів на день. При болях в зубі слід намочити ватку і прикласти до зуба.
8
Дотримуючись всі вищеописані інструкції, ви зможете дуже скоро позбутися флюсу і знову насолоджуватися улюбленою їжею. Неприємні відчуття турбувати більше не будуть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h0zl5UL2pJ8
Корисна порада
Важливі рекомендації, які стануть в нагоді: - годі робити собі ніяких пов'язок; - не ставте зігріваючі компреси (вони прискорюють поширенню гною); - не вживайте антибіотики перед походом до лікаря.