Як відучитися їсти на ніч.

Бажання є перед сном - така ж шкідлива звичка, як куріння або зловживання кавою. З повним шлунком важко заснути, адже процеси травлення вночі сповільнюються, і з'їдена їжа чекає свого часу до ранку. Викорінити негативну звичку можна за пару тижнів, але відвикати їсти на ніч потрібно поступово.
Вам знадобиться
  • - фрукти;
  • - кефір або йогурт;
  • - тепле молоко;
  • - зелений чай;
  • - жувальна гумка .
Інструкція
1
Для початку навчіться правильно харчуватися протягом усього дня. Збалансований раціон харчування, відсутність перекусів, рясне пиття, вечеря без гострих спецій - ці чинники допоможуть вам відучитися їсти на ніч.
2
Твердо вирішивши не їсти після вечері, перший час тримаєте в холодильнику запас легких продуктів, таких як сир, йогурт або фрукти. Перед сном дозвольте собі з'їсти маленьку порцію низькокалорійної їжі.
3
Поступово привчитеся купувати свіжі продукти, необхідні для приготування одного вечері для родини. Тобто після трапези не залишайте їжу на завтра, щоб не було спокуси доїсти залишки перед сном.
4
притупити почуття голоду склянкою теплого молока. Воно знизить шлункову секрецію і зробить на організм заспокійливу дію. Кефір або питний йогурт перед сном теж допоможуть вам відучитися їсти на ніч калорійну їжу.
5
Випийте зелений чай з лимоном або медом, поступово замініть напої очищеною водою. Почуття голоду легко сплутати з жагою, навчитеся слухати свій організм і давати йому саме те, що необхідно.
6
При виникненні нападів голоду обдуріть шлунок фруктової жувальної гумкою. Солодкий смак і трохи слини, що потрапила в стравохід, знизять апетит і дозволять вам не думати про їжу.
7
Після вечері не виконуйте фізичних вправ. Витративши отриману енергію, організм вимагатиме її заповнення за рахунок порції калорійної їжі. Присвятіть вечір спокійним заняттям: перевірте уроки дітей, займіться рукоділлям, почитайте книгу.
8
Повісьте на холодильник фотографію стрункої знаменитості, на яку ви хочете бути схожою. Частіше дивіться на свою фігуру і в щоденнику відзначайте успіхи по боротьбі із зайвими сантиметрами.
9
Лягайте спати через 3 години після вечері. Гаряча ванна перед сном допоможе розслабитися і швидко заснути. На випадок, якщо захочеться їсти вночі , поставте біля ліжка стакан з водою.