Як купити дриль.

Щоб робота нового інструменту порадувала своєю продуктивністю і не привела до розчарування, необхідно заздалегідь визначити, який обсяг праці буде на неї покладено, в яких умовах він буде виконуватися. Виходячи з цього, і слід вибирати дриль.
Інструкція
1
Дриль ударної дії застосовується для просвердлювання отворів в різних матеріалах, у тому числі, в бетоні, а також для викручування і вкручування шурупів і гвинтів. За допомогою перфоратора можна свердлити отвори в дуже твердих матеріалах, як камінь і армований бетон. А якщо оснастити інструмент спеціальною насадкою-зубилом, то можна використовувати його для видалення керамічної плитки.
2
Роблячи вибір між дриль ю і перфоратором, враховуйте, що, незважаючи на свою універсальність, перфоратор тієї ж потужності буде коштувати порядком дорожче. Особливості кріплення в патроні перфоратора не дозволяють використовувати в роботі з ним звичайні свердла, що змушує робити додаткові витрати. Якщо необхідність у виконанні робіт, пов'язаних зі свердлінням понад твердих матеріалів, у вас відсутній, то досить буде придбати просто ударну дриль .
3
Купуючи дриль , також варто звернути увагу на тип харчування. Воно може відбуватися від акумуляторної батареї або від звичайної мережі напругою 220В. Дрилі мережеві прості технічно, але вони і більш потужні, порівняно з акумуляторними. Однак за відсутності доступу до електромережі мобільні акумуляторні дрилі незамінні.
4
Запам'ятайте, що якщо працювати з дриль ю вам належить тільки будинку, де завжди під рукою буде розетка, краще віддати перевагу мережевий дриля. Вартість акумуляторних батарей і зарядного пристрою становить близько третини від загальної вартості приладу, що буде відчутно при їх виході з ладу. Також акумуляторної дрилі буде не під силу впоратися з отвором великого діаметра або глибини.
5
Зверніть увагу на наявність на корпусі інструменту значка у вигляді подвійного квадрата. Він позначає, що інструмент має електричний захист, яка дозволить уникнути серйозного струмового удару при роботі з ним. Крім подвійної ізоляції деякі дрилі мають спеціальний захист від випадкового пуску, при якій натискання головною пускової кнопки підтверджується натисканням додаткової.
6
Найбільш зручною для дому стане компактна і зручна побутова дриль не найбільшою потужності. Головною перевагою такого інструменту є невелика вага і невисока ціна. При вірною експлуатації дриль можна використовувати не більше чотирьох годин на день з двадцятихвилинних перервами в роботі. Професійний інструмент готовий до багатогодинної щоденній роботі. Для виготовлення такої дрилі використовуються металовмісні деталі, що збільшують надійність корпусу в умовах безперервної роботи.