Як зшити чебурашку.

Легендарний Чебурашка не виходить з моди ось уже кілька десятків років, з виходу на екрани мультфільму в 1969 році. З усіх персонажів книги Едуарда Успенського «Крокодил Гена і його друзі» він став найзнаменитішим: фільми, цукерки, шоу з його участю продовжують користуватися популярністю.
Вам знадобиться
  • - коричневий плюш, драп (будь-яка ворсиста тканина);
  • - помаранчевий трикотаж, фетр;
  • - вата, обрізки поролону;
  • - відрізок мідної дроту.
Інструкція
1
Підготуйте коричневу ворсисту тканину для частин іграшки: голова (2 деталі), вуха (4 деталі), тулуб (2 деталі), передні лапи (2 деталі). З помаранчевого трикотажу: задні лапи (4 деталі), особа (1 деталь), груди (1 деталь). З фетру: кисті-рукавички (2 деталі).
2
Виріжте прямокутник 16 на 10 см, закруглите кути. Виріжте ще одну таку форму (для голови іграшки), закладіть і зашейте виточки, приблизно 2 см глибини, посередині коротких сторін.
3
Накресліть коло радіусом 8,5 см, відріжте один «бік» кола на глибину 6,5 см по радіусу. Виріжте 4 таких деталі (для вух), в центрі вирізу закладіть і зашейте виточки 2 см.
4
Накресліть прямокутник висотою 22 см, шириною 15 см. Закруглите кути так, щоб вийшов рівний овал (тулуб іграшки), відріжте плавної увігнутою лінією один вузький край овалу на глибину 5 см (місце для приєднання голови). З іншого вузького краю намалюйте виточки глибиною 2 см справа і зліва від центру на відстані 5 см. Виріжте 2 деталі (для тулуба).
5
Накреслите хрест: по вертикалі і горизонталі 13 см, перетин - на висоті 1 см. З'єднайте крайні точки горизонталі через нижню точку вертикалі плавною лінією. На висоті 8 см по вертикалі проведіть горизонтальну лінію (ще один хрест) довжиною 8 см (по 4 см зліва і праворуч від вертикалі). З'єднайте прямими лініями крайні точки другого хреста з вершиною і з крайніми точками підстави (вийде щось на зразок намету з опуклим підставою).
6
Виріжте дві таких деталі (для передніх лап), це форма з поздовжнім згином. Залишилося викроїти особа (овал, як для голови, на 2 см менше), груди (овал, як для тулуба, верхній зріз збігається зі зрізом для приєднання голови, на 4 см менше з боків, на 6 см - внизу), кисть (лапки з чотирма пальчиками), задні лапи (у формі краплі, вузька п'ята, широкий носок, приблизно 9 см на 5 см).
7
Візьміть деталь «обличчя», подверніте зріз, зашейте руками через край, пришийте в центрі деталі «голова», підклавши трохи вати. На вухах зашейте виточки, пришийте два вуха до передньої частини голови, потім другу пару - до задньої.
8
Складіть лицьовими сторонами передню частину голови з вухами з задньої, стачайте (Не зашивайте нижній зріз) і виверніть. Зігніть два відрізки мідного дроту за формою вух і вставте.
9
Нашейте манішку на перед тулуба обметочний швом, підвернувши зріз. Зашийте виточки тулуба, складіть частини лицьовими сторонами і стачайте, що не зашиваючи горловину.
10
Набейте голову і тулуб ватою, обрізками поролону, пришийте голову до тулуба. Виріжте 2 деталі передніх лап, зігніть уздовж навпіл, стачайте, залишивши відкритою широку торцеву частину. Виверніть, набийте ватою, до широкої частини пришийте кисть-рукавичку з фетру, приєднаєте передні лапки до тулуба.
11
Візьміть 4 деталі задніх лап, складіть лицьовими сторонами попарно, стачайте, залишивши поза зашитим відрізок для набивання. Виверніть, набийте ватою, зашейте відкриту ділянку шва, приєднаєте до тулуба за вузьку частину лап (п'яти).