Як влаштувати веселе свято.

Наближаються урочистості, настрій піднесений, все в передчутті свята. Виникає тільки одне питання: як зробити так, щоб настрій під час заходу нічим не затьмарювалося, щоб все весело провели час і були задоволені один одним?
Інструкція
1
Відразу ж, як тільки ви вирішили влаштувати торжество, точно визначитеся, скільки людина буде на ньому присутнім. Іноді можна посидіти удвох зі старим другом, пригадати минуле, а іноді буває нудно, і хочеться, щоб навколо було багато людей. Все залежить від темпераменту господарів і гостей, а ще від величини приміщення. Бажано, щоб присутніх було не надто багато, тому що в противному випадку важко буде приділити всім увагу
2
Постарайтеся врахувати, кого саме ви кличете. Можливо, хтось буде радий котрий зібрався суспільству, а хтось не дуже. Зрозуміло, всі, кого ви б хотіли у себе бачити, гарні й дороги для вас. І саме тому варто заздалегідь подбати про психологічний комфорт і здоровій атмосфері. Адже люди, що знаходяться один з одним в натягнутих відносинах, можливо і прийдуть за вашим запрошенням, але почуватимуться на тлі загальних веселощів не в своїй тарілці.
3
Складіть список запрошених і заздалегідь покличте всіх, кого ви в нього внесли. Дуже важливо знати, хто зможе прийти, а хто ні. Від цього залежить те, якою лінії поведінки вам потрібно буде дотримуватися під час вечірки, скільки частування потрібно приготувати і пр.
4
Свято має починатися біля входу. Нехай у ваших гостей одразу ж з'явиться гарний настрій. Подбайте про це. Весела композиція з кульок на день народження або ялинкова гірлянда на Новий рік, повішена біля входу, відразу ж підніме настрій увійшов. А можна, наприклад, придумати табличку з псевдобюрократіческой написом на кшталт «Увага: територія свята ». Взагалі дуже важливо, щоб гість відчув, що господар йому радий. Посміхніться, будьте веселі при появі гостя, надайте знаки уваги, серцево привітайте, позалицятися, скажіть що-небудь приємне.
5
Прикрасьте кожну кімнату в своєму будинку. Розвісьте веселі жартівливі написи або малюнки, гірлянди і кулі, нехай гості радіють і веселяться. Адже саме це потрібно під час свята , чи не так?
6
Чітко продумайте, як буде проходити свято. Можливо, гостей потішать запрошені актори, ростові ляльки або Дід Мороз. Можна скористатися й послугами тамади. Визначте, коли і які будуть тости, коли почнуться танці, конкурси та ігри.
7
Вирішіть, які страви і напої ви подасте гостям. Можливо, якісь з них не припадуть до смаку. Дуже важливо, щоб ніхто не опинився в незручному становищі. Нехай страви також не буденно-традиційними, до яких всі давно звикли.
8
Упродовж усього свята приділяйте кожному увагу. Слідкуйте за тим, щоб не обділити їм жодного з присутніх. Не можна допустити, щоб хтось сидів і нудьгував. Пара добрих слів, усмішка, дві-три привітних фрази - це так нескладно, і разом з тим, так важливо для кожного. Але й не забувайте, що свято було затіяно для того, щоб і вам вдалося відпочити і розважитися. Не стискаючи палицю з клопотами на кухні, біганиною з тарілками та іншої суєтою. Дозвольте собі приєднатися до веселощів.