Як намалювати мультик під flash. Як створити мультик на компі.

Флеш-технології зараз використовуються досить активно при створенні сайтів, ігор і мультфільмів. Створити власний мультик за допомогою флеш не так вже й складно. Для цього використовується принцип побудови символьної анімації, також вона ще називається перекладной.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Намалюйте основні фони, ті місця, де будуть відбуватися всі події вашого флеш-мультфільму. Це необхідно для того, щоб при створенні анімації ви побачили попередній результат роботи. Далі створіть ескізи, начерки дійових осіб мультик а. Зробіть це в спеціальній програмі створення ескізів, наприклад, Art Rage. Тут створіть загальний образ персонажів, а також заготовки для емоцій, позицій і міміки.
2
Перейдіть в програму роботи з флеш, імпортуйте туди ескізи, щоб зробити flash- мультик . Описувати свій ескіз. Зараз не головне його красиво прикрасити, пофантазуйте і намалюйте героя в різних позах, це дасть вам уявлення про персонажа.
3
Продумайте, які частини вашого персонажа будуть деформуватися або рухливими. Якщо він буде рухливий повністю, тоді цілком його НЕ описувати. А розбийте на деталі/символи. Для цього виділіть об'єкт, натисніть F8. У вікні, виберіть тип символу - «графічний».
4
Продублируйте вже наявний символ для малювання нових зведених символів, щоб облегшіть процес створення мультфільму у флеш. За цим же принципом намалюйте інших персонажів, об'єкти мультик а, і т.д.
5
Візьміть заготовлений фон і зробіть зациклена рух. Для цього намалюйте фон в рамках раб очей області, скопіюйте його і вставте копію правіше або лівіше. Порожній проміжок домалюйте. З отриманого зображення створіть символ, відкрийте його для редагування.
6
Розтягніть отриманий кадр в таймлайне, для цього натисніть клавішу F5. Створіть анімацію руху, зробіть ключовий кадр на останньому (натисканням F6).
7
Зруште фон таким чином, щоб скопійована частина фонового зображення в останньому кадру збігалася з оригіналом фону в першому кадрі. Вийдіть на головну сцену. Вставте символ і розтягніть кадр. У ньому буде безперервний рух фону. Накладіть символи персонажа поверх фону.
8
Додайте звуковий супровід до вашого мультфільму. Якщо у вас вже є файл озвучення у форматі * .wav, зайдіть в меню «Файл» і виберіть команду «Відкрити», вкажіть потрібний файл, далі у вікні встановіть бажану якість. Або просто перетягніть аудіофайл у вікно програми.
9
Також ви можете зробити запис озвучення в самому додатку. Для цього створіть новий файл і почніть запис. За допомогою кнопок на панелі інструментів ви можете вирізати з файлу потрібну частину або зациклити його відтворення.