Як вивести паразитів.

Дослідження, проведені вченими, показали, що за статистикою в організмі кожної третьої людини присутні паразити. Їх наявність проявляється у вигляді різних захворювань, поганого самопочуття і сну, болях в суглобах і м'язах, розлади шлунка та інших симптомів. Як же вивести паразитів зі свого організму і зберегти своє здоров'я?
Вам знадобиться
  • - шкірка волоських горіхів
  • - полин
  • - насіння гвоздики
  • - спирт
Інструкція
1
Експерти з'ясували, що є три компонента, які найкраще допоможуть вам вивести паразитів з організму - шкірка волоських горіхів, полин і насіння гвоздики. Всі ці компоненти назвали «трійчаткою». Ось як потрібно їх готувати: З шкірки волоських горіхів вам потрібно приготувати настоянку. Для цього візьміть п'ятнадцять оболонок від горіхів, наріжте їх, і залийте спиртом. Пол літра спирту повинно вистачити. Після цього поставте склад в темне місце і дайте йому настоятися протягом тридцяти днів. Вживати цю настоянку потрібно по десять крапель на п'ятдесят чи сто грам води.
2
Тепер вам необхідно зробити порошок полину. Візьміть листя або стиглі плоди полину, які виглядають як кульки, висушіть і подрібніть їх. Приймайте цей порошок по триста міліграмів на день, запиваючи водою.
3
Семена гвоздики ви можете купити в магазині. Точно так само, як і з плодами полину, подрібніть їх і приймайте в день по 500 міліграм у вигляді порошку.
4
Крім «тройчатки» є ще кілька способів традиційної медицини вивести паразитів з організму: Лікування хіміопрепаратами. Це всілякі пігулки і препарати, які ви можете придбати в аптеці. Однак будьте обережні, невідомо як ваш організм відреагує на подібного роду ліки.
5
Зверніться до лікаря, можливо, він призначить вам лікування в стаціонарі, де ви зможете пройти повний курс виведення паразитів з організма.В житті кожної людини немає нічого більш важливого і цінного ніж здоров'я. Бережіть його і дбайте про нього. Не забувайте періодично ходити на прийоми до лікаря, щоб проконсультуватися у нього і в разі виявлення захворювання, відразу ж вжити заходів по його лікуванню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cebE8acyUNI
Зверніть увагу
З роками проблеми, які виникають від життєдіяльності різних патогенних мікроорганізмів, одноклітинних, грибків, паразитів лише поглиблюється, тому необхідна чистка організму від паразитів, яку можна виконувати в домашніх умовах, користуючись перевіреними ефективними методами. Пижмо виводить будь-яких паразитів з організму. Точно так само, як і полин, можна приймати і порошок пижма звичайного.
Корисна порада
Очищаємо організм від паразитів! З самого народження і до самої смерті в людському організмі йде непримиренна і невидима боротьба з різними паразитами, які поселяються в ньому через те, що людина веде неправильний спосіб життя. Кора жостеру сприяє кращій роботі кишечника і швидкому позбавленню від убитих паразитів. Таким чином, виходить здвоєний удар по паразитам. Убитих і паралізованих паразитів треба швидко виводити з організму.
Паразити потрапляють в організм дитини не тільки через брудні руки. Їх джерелом можуть стати різні продукти харчування, домашні тварини, комахи і т. Д. Найпоширеніший вид паразитів - ентеробіоз, або гострики.
Інструкція
1
Дитину турбує сверблячка в періанальної області, він з'являється протягом 3 днів після зараження, потім стихає і повторно виникає через 2-3 тижні. Така періодичність пов'язана з життєвим циклом розвитку паразитів. Характерна їх особливість в тому, що вони розмножуються не в кишечнику, а на шкірі в області ануса. Тому для позбавлення від цих паразитів дотримуйтесь правил особистої гігієни.
2
Щодня міняйте нижню білизну дитині, одяг та постільну білизну гладьте праскою з обох сторін. Нігті стригите коротко і не допускайте розчісування зудящего місця. Проводите щоденне вологе прибирання приміщення дезінфікуючими розчинами, використовуйте для цього одноразові ганчірки або кип'ятіть їх після застосування. Протягом 3-4 тижнів всі гострики, що знаходяться в кишечнику, повинні загинути. Якщо ви не допустили нового зараження, то через місяць дитина буде здоровий.
3
Всі члени сім'ї, в якій є дитина, інфікований ентеробіозом, також повинні дотримуватися всі перераховані вище правила гігієни. Пройдіть обстеження всією сім'єю на глистную інвазію. Враховуючи високу заразність гостриків - можлива їх міграція в межах родини.
4
В рідкісних випадках можливе затяжний перебіг глистной інвазії. Сверблячка стає безперервний, в місцях розчісування на пошкоджених ділянках шкіри розвивається дерматит внаслідок приєднання вторинної інфекції. Запалення може пошириться і на пряму кишку, викликаючи парапроктит і сфінктерит. Дитина може скаржитися на болі в животі схваткообразного характеру, нерідко приєднується рідкий стілець з домішкою слизу. В цьому випадку тільки строгим дотриманням правил особистої гігієни обійтися не удасться, почніть лікарську терапію інфекції.
5
Використовуйте прапарати «Декарис», «Пиперазин» або «Мебендазол» у відповідних вікових дозуваннях і враховуючи масу тіла дитини. Найбільш виражений протипаразитарний ефект у «Декарису» («левомізол»). Через тиждень після закінчення лікування повторно здайте зішкріб на виявлення гостриків. Потім повторіть обстеження ще 2 рази з інтервалом в 7 днів. У тому випадку, якщо при повторних аналізах знову виявлено гострики або їх яйця, проведіть ще один курс медикаментозної терапії іншим препаратом.