Як налаштувати голос в КС. Як поміняти голос в кс.

Популярна гра Counter Strike має функцію здійснення розмов під час ігрового процесу. Налаштувати режим розмов можна з головного меню гри, попередньо підключивши необхідне обладнання до звукового адаптера.
Вам знадобиться
  • Мікрофон
Інструкція
1
Підключіть мікрофон до відповідного роз'єму на вашій звуковий карті. Виконан загальну настройку конфігурації пристрою в панелі управління, встановивши для нього максимальну гучність і прибравши луна. Перевірте його роботу за допомогою спеціального меню, після чого перейдіть до налаштування мікрофона в грі Counter Strike.
2
Запустіть гру і в меню перейдіть до пункту налаштувань. Виберіть вкладку « Голос » (Voice для англійської версії), після чого поставте галочку в пункті "Enable voice in this game". Якщо вам потрібна функція поліпшення якості звуку в грі, відзначте прапорцем пункт "Boost microphone gain". Це необхідно в тому випадку, якщо ви використовуєте самий звичайний мікрофон.
3
Для "Voice transmit volume" і "Voice receive volume" виставите максимальні значення. Після цього натисніть на кнопку "Test Microphone" для перевірки налаштувань. У разі, якщо в шкалі зверху відобразилися червоні прямокутники, збавте значення для вищезазначених пунктів, після чого знову виконайте перевірку.
4
Не встановлюйте максимальних параметрів для гучності мікрофона, оскільки це може створити певні проблеми з чутністю. Для зв'язку також краще всього використовувати дротове підключення до комп'ютера або з'єднання за допомогою технології Wi-Fi з умовою, що швидкості для вашого комп'ютера буде достатньо для безперебійного зв'язку.
5
Не використовуйте для гри бездротові USB-модеми, оскільки навіть при хорошому рівні сигналу є можливість дисконнекта. Також при мережевій грі певний трафік розподіляється і на голосовий зв'язок, тому при низькому рівні сигналу цілком можливо, що його швидкості не вистачатиме на передачу даних гри при спробах забезпечити безперебійну голосовий зв'язок. Також переконайтеся в тому, що дроти інтернету не пошкоджені.
Корисна порада
Користуйтеся функцією розмов в Counter Strike тільки для відповідних цілей.