Як перенести додатки з itunes на iphone. Як перенести програми з айтюнс на айфон.

Для переносу даних, у тому числі і встановлюваних додатків для пристроїв Apple iPhone і iPod Touch існує певна послідовність операцій в програмі iTunes. Також з її допомогою можна перенести додатки з одного телефону на інший.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Підключіть ваш мобільний телефон iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Якщо необхідно, завантажте і встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення iTunes, доступне для скачування на офіційному сайті виробника.
2
Активуйте в програмі ваш профіль, оскільки в іншому випадку виконання операцій буде неможливо. Після введення реєстраційних даних завантажте додаток з iTunes, використовуючи сервіс iTunes Store.
3
Зверніть увагу, що для скачування більшості з них вам необхідно буде оплатити покупку за допомогою банківської карти, попередньо прив'язавши її до вашого аккаунту.
4
Авторизуйте комп'ютера, якщо цього не було зроблено раніше. Після цього зайдіть в розділ iTunes «Синхронізація» і перейдіть на вкладку «Програми». Відзначте галочкою пункт «Синхронізувати всі програми». Ця послідовність також доступна для пристроїв iPod Touch.
5
У випадку якщо ви хочете перенести встановлені додатки з одного пристрою iPhone на інше за допомогою програми iTunes, підключіть телефон з програмами до комп'ютера і виконайте в програмі створення резервної копії даних.
6
До того ж комп'ютера підключіть другий телефон, попередньо відключивши старий. При цьому має з'явитися нове діалогове вікно, що пропонує два варіанти дій - налаштувати пристрій або відновити з раніше збереженої конфігурації. В даному випадку виберіть другий варіант. Дочекайтеся закінчення виконання дій.
7
Після перезавантаження телефону виберіть новий пристрій в меню iTunes при його відображенні в меню. Перейдіть до вкладки «Додатки» в розділі «Синхронізація», після чого виконайте таку дію вищеописаним способом. Те ж саме ви можете використовувати для повідомлень, контактів телефонної книги, музики і так далі.
Корисна порада
Періодично виконуйте збереження конфігурації iPhone.