Як включити харчування usb.

Живлення по USB зазвичай включено в конфігурації комп'ютера за замовчуванням. У разі виникнення проблем, пов'язаних з харчуванням через usb-порт, у вас на руках завжди повинна бути інструкція до материнської плати.
Вам знадобиться
  • - інструкція до материнської плати;
  • - USB-кабель;
  • - драйвер пристрою.
Інструкція
1
Для того щоб включити живлення портативних пристроїв від USB-порту комп'ютера переконайтеся в тому, що він у вас активний. Це робиться за допомогою БІОСа. При завантаженні комп'ютера натисніть клавішу Delete (або будь-яку іншу в залежності від моделі материнської плати), перейдіть в розділ Power Management. Переконайтеся, що живлення від USB включено у вашому комп'ютері, якщо ні - змініть відповідні настройки і збережіть їх.
2
Підключіть заряджається пристрій до комп'ютера. Зверніть увагу, що багато з них заряджаються тільки в мережевому режимі, тому краще всього заздалегідь прочитати йде в комплекті інструкцію. У разі якщо все ж зарядка пристрою передбачена і для USB, подивіться на піктограму у правому верхньому куті, вона відповідає за стан акумулятора.
3
Встановіть драйвер заряжаемого вами пристрою в разі виникнення проблем при виконанні з'єднання з комп'ютером. Деякі пристрої (в основному, це стосується старих моделей мобільних телефонів) підтримують пару з комп'ютером тільки в режимі PC Suite, в іншому випадку ваш пристрій просто не буде упізнано системою.
4
У разі виникнення проблем з зарядкою пристрою за допомогою USB-інтерфейсу перевірте відразу всі наявні порти і використовуйте для перевірки - при можливості - відразу декілька пристроїв. Уважно вивчіть інструкцію до материнської плати (якщо у вас такої немає, завантажте її з інтернету) і перевірте відповідність параметрів БІОСа.
5
Також відкрийте кришку комп'ютера, переконайтеся, що дроти блоку живлення підключені до проводів модулів USB-портів. У разі якщо ваші порти вийшли з ладу, замініть їх на нові. Придбати їх можна в комп'ютерних магазинах і точках продажів радіотехніки вашого міста. При їх установці також керуйтеся інструкцією.
Корисна порада
Якщо у вас немає інструкції до материнської плати, що не виконуйте ніяких змін в Біосе.
Зазвичай технологію USB використовують для підключення до персонального комп'ютера або ноутбука різних периферійних пристроїв: клавіатури, миші, сканера, веб-камери, мобільного телефону або зовнішнього жорсткого диска. Кожен комп'ютер має кілька роз'ємів для підключення USB, які можна визначити за спеціальним значку, зображеному біля роз'ємів.
Інструкція
1
Для з'єднання пристрою з USB-портом зазвичай використовується кабель USB. Для підключення мобільних телефонів, фотоапаратів, музичних плеєрів використовується перехідник USB. Сучасні знімні носії зазвичай мають вбудований USB-роз'єм, за допомогою якого пристрій підключається і заряджається до комп'ютера безпосередньо, без використання кабелю. Таким чином, щоб підключити USB до комп'ютера, просто вставте необхідний пристрій в роз'єм і почекайте, поки система виявить його. Деякі пристрої мають адаптер живлення USB. Перед підключенням переконайтеся, що харчування USB включено, що буде позначено індикатором на самому пристрої. Якщо пристрій має шнур живлення, тоді приєднаєте цей пристрій безпосередньо до джерела живлення та ввімкніть перед підключенням до комп'ютера.
2
Визначте порт USB для підключення знімного пристрою. Якщо пристрій буде весь час підключатися і відключатися, використовуйте порти, які знаходяться на лицьовій панелі комп'ютера.
3
Після того, як пристрій приєднано до комп'ютера, переконайтеся, що системі вдалося знайти і автоматично встановити драйвера. Якщо це сталося, система видасть повідомлення про те, що пристрій готовий до роботи. Якщо ж ні, то вам буде запропоновано вставити диск з драйверами і встановити їх вручну. Така ситуація виникає в основному при підключенні мобільних телефонів або цифрових камер, які не можуть бути виявлені комп'ютером без спеціального драйвера.
4
Якщо ж система не знайшла драйвер автоматично, а необхідного диска у вас немає, спробуйте знайти драйвера в мережі або інтернеті. Для початку, зайдіть на офіційний сайт виробника пристрою: часто драйвера доступні для завантаження в розділі підтримки клієнтів таких сайтів. Там же ви можете знайти оновлення для драйвера, якщо він застарів, і пристрій перестало працювати.
5
Для відключення пристрою, знайдіть на панелі завдань значок із зображенням USB, а в списку пристроїв відшукайте те, яке потрібно відключити. Після натискання на нього, система сповістить вас, що пристрій може бути вилучено з комп'ютера.