Як зробити домашню тв-антену. Як зробити тв антену самостійно.

Якщо телевізор погано показує той чи інший канал, не потрібно відразу ж бігти купувати нову антену. Можна спробувати зробити її самостійно. Хто знає, можливо, вона навіть зможе утерти ніс своїм дорогим колегам заводського виробництва.
Інструкція
1
Зробіть домашню ТВ- антену з порожніх пивних банок. Це дуже популярний метод, яким давно багато хто користується. Суть методу полягає в наступному. Підготуйте екранований кабель досить довжини, щоб протягнути його від телевізора до вікна або балкона.
2
Візьміть дві порожні пивні банки. Банки повинні бути сухими всередині. Основна складність цього способу зробити домашню телевізійну антену складається в незручність закріплення банок. Припаяти їх до кабелю не вдасться. Саморізи в них тримаються погано, тому краще всього буде вдатися до не зовсім технічного методу закріплення.
3
Зробіть корпус антени, щоб було зручно її закріпити. Для цього вам знадобиться звичайна палиця середньої довжини з поперечиною на кінці, на яку ви закріпіть банки. Отже, щоб зібрати домашню антену , зробіть в банках по два отвори, розташованих поруч один з одним.
4
Зніміть приблизно 15-20 сантиметрів ізоляції з кабелю. Мідне екранування змотайте в один товстий дріт. З основного дроти зніміть приблизно 5 сантиметрів ізоляції. Провід-екранування просмикніть в отвори в одну банку, другий провід просмикніть отвори в іншу банку. Міцно їх замотайте, щоб не випали. Для більшої надійності кріплення можете їх пропаяти. З іншого боку проводу припаяйте штекер, щоб було зручно підключити антену до телевізора.
5
Закріпіть антену на балконі або із зворотного боку вікна таким чином, щоб якість прийому сигналу було найкращим. По суті, антену можна виготовити з будь-якого металевого виробів, навіть зі звичайного дроту. Адже антеною може бути (згадайте шкільний курс фізики) будь-який відкритий коливальний контур. Чим більше довжина дроту і ширина його перетину, тим краще і якісніше буде прийом сигналу. Якщо вас є довгий товстий дріт, то ви цілком можете його використовувати в якості антени.
Найчастіше водіями застосовується універсальна штирьова антена, яка відтворює звукові хвилі в машині з частотою більше 50 Гц. На такій частоті віщають основні радіостанції Росії, саме тому антена користується великим попитом у водіїв. Останнім часом досить часто на різних моделях автомобілів можна побачити універсальний приймач зі стандартним видом штирьових антен. Але він коштує досить дорого і не скрізь продається. Так що деякі з майстрів придумують свої види штирьових антен, і виготовляють їх самі.
Вам знадобиться
  • - металеві штирі або сталеві шнури.
Інструкція
1
Сама штирьова антена повинна складатися з прямих металевих штирів або гнучких сталевих шнурів, на верхньому кінці яких повинна бути розташована невелика мідна котушка. Іншим кінцем вона повинна прикріплятися до зовнішнього корпусу автомобіля. Загальна довжина всієї антени найчастіше не перевищує більше 1 метра, так як при їзді її може просто відірвати від корпусу.
2
Крім того, антена повинна задовольняти всім правилам звукових приймачів і з'єднаються в кабіні з магнітолою аудіосистеми. При виготовленні потрібно взяти металевий прут і приварити до нього невеликий шматок металу, який потім і буде кріпитися до корпусу автомобіля.
3
Потім потрібно встановити на верхньому кінці штирьовий антени невеликий ковпачок, який і буде основним приймальником сигналу від радіостанцій. До нього ми підводимо комплекс проводів від карбюратора через обшивку салону і закріплюємо на самому кінці. Після цього, необхідно включити колонки і перевірити, чи ловить ваша антена частоти. Якщо звуку немає, то необхідно ще раз перевірити з'єднання проводів і переконатися в їх повній ізоляції.
4
При виготовленні звичайної штирьовий антени ви витратите мінімум коштів і часу, а отримаєте універсальний приймач для прослуховування радіостанцій. Звичайно, зарубіжні хвилі такий приймач ловити не буде, але зате якість звуку вітчизняних радіостанцій буде на високому рівні.