Як залити прошивку в iphone.

Процедура заливки, або відновлення, збереженою прошивки на iPhone виконується за допомогою програми iTunes або хмарного сервісу iCloud в останніх версіях мобільного пристрою.
Інструкція
1
Підключіть свій iPhone до комп'ютера за допомогою спеціального з'єднувального кабелю, що входить в комплект поставки, і дочекайтеся визначення мобільного пристрою додатком iTunes для створення резервної копії прошивки.
2
Викличте контекстне меню визначився iPhone в лівій панелі вікна програми кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити резервну копію».
3
Дочекайтеся завершення процесу створення резервної копії для відновлення прошивки мобільного пристрою і перейдіть на вкладку «Обзор» вікна iPhone.
4
Натисніть кнопку «Відновити» і підтвердіть свій вибір повторним натисканням тієї ж кнопки.
5
Дочекайтеся завершення процесу відновлення і перезавантаження пристрою.
6
Визначте успішне завершення відновлення по відображенню чорного екрану з логотипом додатки iTunes і з'єднувального шнура.
7
Дочекайтесь появи повідомлення «iPhone активований» і ще раз викличте контекстне меню мобільного пристрою в лівій панелі вікна програми iTunes кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть команду «Відновити з резервної копії» і виберіть шлях до збереженого файлу резервної копії в діалоговому вікні.
9
Відкрийте меню «Налаштування» головного екрану iPhone для використання хмарного сервісу iCloud і виберіть пункт iCloud.
10
Перейдіть у розділ «Сховище та копії" і перетягніть слайдер в положення «Включено» в групі «Резервна копія».
11
Скористайтеся опцією «Створити копію» для негайного копіювання файлів прошивки або дочекайтеся автоматичного виконання резервного копіювання при дотриманні наступних умов: - комп'ютер і iPhone підключені до однієї мережі Wi-Fi; - додаток iTunes на комп'ютері запущено; - iPhone підключений до джерела живлення.
12
Вкажіть команду «Відновити з iCloud» при налаштуванні пристрою і введіть значення ідентифікатора Apple ID і пароля користувача iCloud.
13
Дочекайтеся визначення доступних файлів прошивок і виберіть бажану.