Як вибирати корпусні меблі.

При виборі корпусних меблів важливо підібрати ідеально вписується в інтер'єр меблеву композицію. Також необхідно, щоб меблі була виготовлена з якісних матеріалів, грамотно зібрана і встановлена. Коли всі ці умови дотримані, можна насолоджуватися комфортом, який меблі буде дарувати вам довгий час.
Інструкція
1
Відвідайте кілька меблевих магазинів вашого міста. Придивіться до пропонованого в них асортименту корпусних меблів. Порівняйте ціни як на вподобані вам моделі, так і на всі меблі в цілому. Різниця в ціні на одну й ту ж модель в різних магазинах може бути значною.
2
Поспілкуйтеся з продавцями. З'ясуйте всі ваші деталі. Поцікавтеся терміном і умовами гарантії. Дізнайтеся, на яких умовах відбуваються доставка та збирання меблів. Безкоштовна доставка це безсумнівний плюс, а ось із збіркою не все так однозначно. Так звана «безкоштовна збірка» зовсім не є такою, її вартість вже включена в ціну меблів. Ідеальний варіант: ви розраховуєтесь за меблі в магазині, а за збірку платите майстру/майстрам після виконання роботи.
3
Перед походом у магазин дізнайтеся розміри приміщення, в яке збираєтеся купити корпусні меблі. Вся потрібна вам інформація є в технічному плані квартири. Якщо плану немає під рукою, виміряйте кімнату/кухню/коридор самостійно. Це допоможе уникнути ситуацій, коли після складання виявляється, що меблі не може бути розставлена, так як ви планували. Або з'ясовується, що шафа, ліжко або передпокій просто не поміщаються в кімнаті/коридорі через свої габарити. Пам'ятайте, що в магазині, з його площею і високими стелями, будь-який предмет здається менше своїх реальних розмірів.
4
Вибирайте меблі виробників, які не стараються знизити ціну на свою продукцію за рахунок використання дешевої фурнітури. Ручки, ніжки, петлі, направляючі та інші складові корпусних меблів повинні бути якісними. Дорога фурнітура не тільки виглядає краще за своїх дешевих аналогів, але і значно продовжує термін служби корпусних меблів.
5
Зверніть увагу на якість обробки торців всіх деталей. У якісно виробленої меблів немає зазорів в місцях кріплення кромки, полку/стінка/дверцята виглядає монолітною. Вся справа в обладнанні, яке використовує той чи інший виробник. Економія на виробничому процесі, тягне за собою зниження якості продукції, що випускається. Це так само стосується і матеріалам, що застосовуються у виготовленні меблів.
Зверніть увагу
Уважно читайте договір, перш ніж підписувати.
Корисна порада
Запитайте у продавця, в яких колірних рішеннях представлена та чи інша модель, можливо, вам більше підійде відтінок, якого немає на вітрині.