Як написати драйвер для принтера.

Написання драйверів завжди являють собою досить складний трудомісткий процес, що вимагає від вас не тільки певних знань і навичок, а й велику кількість часу. В основному це необхідно для забезпечення роботи пристроїв в альтернативних операційних системах.
Вам знадобиться
  • - програма-компілятор;
  • - емулятор;
  • - блокнот для написання коду.
Інструкція
1
Вивчіть специфіку драйверів принтера для операційної системи, в якій будете працювати надалі. Також варто враховувати вигляд самого друкувального пристрою, оскільки принцип роботи струменевих, лазерних і матричних принтерів може відрізнятися. Зверніть увагу, що даний процес досить трудомісткий і вимагає від вас наявність навичок програмування на досить високому рівні.
2
Вивчивши програмну частину аспектів роботи обраного вами принтера, виберіть мову і засіб програмування. У разі якщо ваш драйвер розрахований не на одну, а кілька платформ, скористайтеся також завантаженням додаткових програм-емуляторів. Також ви можете використовувати білдери, які мають в собі відразу всі необхідні інструменти для написання програмного забезпечення - редактор, компілятор, емулятор. Також, дуже рідко, зустрічаються програми і з реєстраторами.
3
У разі виникнення у вас проблем з написанням програмного забезпечення зверніться за допомогою в спеціальні тематичні форуми. Швидше за все, проблеми виникнуть вже на початковому етапі. Після написання коду програми перейдіть до його перевірці.
4
Запустіть програму-емулятор і виберіть робоче середовище, запустивши драйвер. У разі несправностей у роботі уважно перегляньте весь код від початку до кінця для виявлення помилок.
5
Якщо перевірка драйвера пройшла успішно, виконайте компіляцію програми. Для цього скачайте окрему утиліту або, якщо це можливо, скомпілюйте драйвер за допомогою вбудованого в билдер програмного забезпечення. Даний процес може зайняти досить тривалий час, в ході його виконання не виконуйте ніяких операцій з програмою-компілятором, що не перезавантажуйте комп'ютер і попередньо зберігайте робочу конфігурацію.
Корисна порада
Виконайте пошук драйверів потрібних пристроїв по тематичним форумам.