Як відкрити pdf.

Формат pdf поширений чи не більше, ніж звичний doc. Він зручний для створення документів, призначених не для редагування, а лише для перегляду, а в ряді сфер, таких як видавнича справа, є основним. Тому файли в форматі pdf зустрічаються досить часто.

Наприклад, документація до програмного забезпечення та різноманітному обладнанню найчастіше представлена саме в цьому форматі, а значить, питання про те, за допомогою якої програми можна відкрити pdf, для багатьох користувачів є актуальним і життєво важливим.

  • Формат pdf розроблений компанією Adobe, тому цілком природно, що для його перегляду часто використовується продукт цієї ж компанії - Adobe Reader. Це надійний продукт з довгою історією, звичний вже не одному поколінню користувачів. Однак багатьох він не влаштовує по ряду параметрів, в першу чергу - необґрунтовано великим розміром і неповороткістю.
  • Альтернативою Adobe Reader є Foxit PDF Reader. Завантажити цю програму можна з сайту http://www.foxitsoftware.com. Основні відмінності від продукту Adobe - компактність, зручність і швидкість роботи. Можна скористатися і іншими подібними продуктами - Sumatra PDF, PDF XChange Viewer і так далі.
  • Ще один альтернативний спосіб відкрити pdf - скористатися звичайним браузером, таким як Internet Explorer, Opera, Mozilla FireFox або Google Chorme. Кожен з них здатний використовувати розроблений для браузерів плагін, що дозволяє переглядати pdf-файли прямо у вікні браузера. Якщо ж на вашому комп'ютері такий плагін не встановлений, то при спробі відкрити такий файл браузер сам запропонує його завантажити і встановити, виконавши всі необхідні операції самостійно.