Як перевірити кабель hdmi.

HDMI-кабелі використовуються для передачі звуку і зображення високої чіткості. При їх виборі важливо перевіряти наявність дефектів заздалегідь, так як крім незручностей при перегляді ви також ризикуєте зіпсувати дорогу техніку.
Вам знадобиться
  • - тестер кабелів.
Інструкція
1
При покупці HDMI-кабелю скористайтеся спеціальним приладом для тіста кабелів. Його досить важко знайти у продажу, але ви можете замовити його в інтернеті. Це один з небагатьох найбільш надійних способів перевірити якість кабелю при покупці. Також ви можете використовувати для цих цілей тестер, але це досить довго і незручно.
2
Уважно огляньте пайку штекера, вона повинна відповідати стандартам і на ній не повинно бути ніяких слідів механічного впливу. Для порівняння огляньте штекери ще 2-3 кабелів, щоб переконатися в його відповідності. В обов'язковому порядку звертайте увагу на колір металу, він також не повинен відрізнятися.
3
Перевірте повністю довжину кабелю, на ньому не повинно бути ніяких виступів і нерівностей, не кажучи вже про сліди втручання. При з'єднанні цим кабелем пристроїв зверніть увагу на його довжину - без підсилювача вона не повинна перевищувати ста метрів, тому якість зображення має бути ідеальним для дроти меншої довжини.
4
Виберіть для перевірки фільм в дозволі HD, запустіть його і перевірте відповідність смуг (вважати їх все не потрібно, це буде помітно відразу) і відсутність інших дефектів при перегляді.
5
Віддайте перевагу покупці HDMI-кабелів в спеціальних магазинах, які займаються продажем товарів радіотехніки і магазинам побутової електроніки. Не купуйте дешеві або неякісні дроти, оскільки вони швидко виходять з ладу. Не замовляйте їх в інтернет-магазинах і перед покупкою при можливості перевіряйте їх на різних пристроях.
6
Також звертайте увагу на упаковку кабелю - вона повинна мати товарний вигляд. При виборі кабелю керуйтеся також репутацією виробника Не довіряйте невідомим маркам товару і не беріть дроти, на яких відсутня інформація про виробника.
Корисна порада
Не купуйте HDMI-кабелі в сумнівних точках продажів.