Як подовжити навушники.

Подовжувати навушники можна не у всіх випадках, оскільки при використанні кабелів певної довжини буде губитися потужність сигналу. Також зверніть особливу увагу на якість проводів.
Вам знадобиться
  • - провід-подовжувач;
  • - изолента;
  • - ніж;
  • - тестер.
Інструкція
1
Знайдіть кабель, аналогічний тому, який використовується у вашій моделі навушників. Ви можете придбати його в точках продажів радіотехніки вашого міста. Також ви можете використовувати дріт від інших навушників.
2
Зверніть особливу увагу на товщину і якість проводів, оскільки від цього залежатиме термін їх служби та якість переданого сигналу. Не купуйте дроти, на яких видно сліди механічної дії, переломи кабелю і так далі.
3
Розрахуйте опір, який буде актуально для ваших навушників після збільшення довжини із проведення за наступною формулою: R = (P * l)/S. Виходячи з отриманих результатів, можна сказати, що в разі збільшення довжини на 2-2,5 метра сильних втрат якості звуку не буде помітно. Ти також можете задіяти тестер для вимірювань в ході роботи.
4
Відріжте дріт навушників на відстані 10-15 сантиметрів від штекера. Зачистіть його дроти, зробіть те ж саме з подовжувачем. З'єднайте їх таким чином, щоб вони якнайбільше стикалися один з одним, після чого перемотайте ділянку проводу ізолентою. Виконайте те ж саме і для іншого кінця дроту.
5
Використовуйте для збільшення довжини навушників спеціальні кабелі з роз'ємом для jack з одного боку і відповідним штекером з іншого. Тут також не варто купувати довгий дріт.
6
У випадку якщо ви помітите погіршення переданого сигналу, укоротите провід, попередньо провівши завмер тестером. Кращим варіантом завжди буде покупка подовжувачів з уже готовими роз'ємами або просто нових навушників з довгим кабелем. Якщо вам необхідно використовувати провід більше 3 метрів, можливо, сигнал буде втрачатися. В цьому випадку перевірте наявність функції посилення сигналу для навушників в відтворюючому пристрої.
Корисна порада
Найкраще користуйтеся подовжувачами з уже готовими роз'ємами.