Як відновити згорілу флешку.

Нерідко знімні накопичувачі ламаються. Причин виникнення несправностей досить багато, починаючи від заводського браку. Для їх відновлення виробниками передбачені спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - маленька хрестова викрутка.
Інструкція
1
Для усунення несправностей у роботі флеш-накопичувача скористайтеся спеціальними утилітами. Щоб вибрати відповідне програмне забезпечення, попередньо дізнайтеся найменування вбудованого в нього контролера шляхом розкриття пристрою або програмним методом з використанням утиліти UsbIDCheck (http://flashboot.ru/index.php?name=Files&op=view_file&lid=12).
2
У разі якщо пристрій не розпізнається в системі, переведіть флешку в тестовий режим шляхом замикання 29 і 30 висновків мікросхеми пристрою. Якщо ж змін не відбулося, швидше за все, флешка відновленню не підлягає.
3
Далі виконайте в інтернеті запит згідно з отриманою вами інформації для скачування відповідного програмного забезпечення для відновлення накопичувача, попередньо дізнавшись за отриманими кодами дані про виробника контролера (ви можете використовувати для цього базу iFlash, доступну за посиланням http://flashboot. ru/index.php? name = iflash). Найкраще відновлювальні утиліти завантажувати з сайту виробника.
4
Уважно прочитайте інструкцію, прикладену до програмного забезпечення. Для різних моделей контролерів послідовність дій може диференціюватися.
5
Якщо вам не зрозумілі основні моменти процедури відновлення, зверніться за допомогою до фахівців сервісних центрів вашого міста чи просто купіть новий накопичувач. У разі якщо раніше на вашому пристрої знаходилися потрібні файли, швидше за все, ви можете попрощатися з ними, оскільки більшість утиліт для відновлення флеш-карт увазі форматування пристрою.
6
Якщо є можливість, зробіть резервну копію даних з вашого накопичувача. Якщо ви відновлюєте накопичувач для подальшого його використання, надалі не зберігайте на ньому єдині копії важливих даних.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HAMYS0rbVHs
Корисна порада
Чи не відновлюйте флешку, якщо на неї все ще поширюється гарантійний термін.